На Рівненщині побили і пограбували депутата

7 липня після судового засідання в справі незаконного виділення земельних ділянок в с.Губків, було здійснено напад на депутата Березнівської райради Бондара Олександра Кириловича.

- Чоловіка побили, забрали особисті речі, погрожували і завдали тілесних пошкоджень. Зараз Олександр Кирилович перебуває в лікарні. Деталі надамо згодом в процесі з'ясування всіх обставин. Питання земельних ділянок тісно пов'язане із сумнівним будівництвом малої ГЕС на р.Случ, повідомляє спільнота "Збережемо Соколині гори. Спільнота проти будування ГЕС на річці Случ".

Ключові слова: 

Коментарі

Мало побили. Як можна приплітати сюди будівництво ГЕС??? якщо комусь цікаво, нехай більше поцікавиться за дану землю. Ця земля сільськогосподарського призначення, яка аж ніяк не повязана із ГЕС !!!!!! Бондар просто користується необізнаністю більшості людей і на кожному кроці як хворий волає ГЕС ГЕС ГЕС, з метою просто-напросто піару, нібито "за людей", придурок блін.

Андрій, я читаю твій коментар він на стільки убогий, що годиться тільки для галімого піару і пустої балачки, людини яка взагалі далека від реальної причини побиття пана Бондаря, тиб сюда ще агресію расії приписав і все "звезда ютюба". Диму без полумя не бувая чогось я 45 років їжду повз Лучкою і не разу ще на мене ніхто не напав, питання чому? Відповідб бо Я живу по совісті а ви живете як яничари хто більше заплатить тому ви і брати.

Хай цей Бондар гроші людям віддасть, які на позичався, я його занаю і хлопці в ньому втратили довіру з Сосновки з Бистрич, а це все піар 100 відсотків, а при чому тут ГЕС це взагалі нонсес. Хай би краще сказав що його інопланетяни трахнулии то може і толк бувби. ЛЮДИ ЦЕ НЕ ВАШ ЛІДЕР ЦЕ ОЧЕРІДНИЙ ПІЗДОББОООЛЛ!!!!!

Якщо на власні очі бачив, то чому ж не допоміг Кириловичу, може ти на шухері стояв? І ГЕС той приплели сюди не зрозуміло чого, то ж суд був не по землі ГЕСу, а зовсім по іншій. Дурікі та й годі...

Я - свідок і на власні очі бачив побиття, тому якщо ти не знаєш нічого тоді краще не пиши, ЗРОЗУМІВ мажорик, якщо ти такий знавець, тоді прийди да Олександра Кириловача і скажи йому у вічі, ці слова, а те , що він проти побудови ГЕС на р.Случ, то він не один такий, тому що річка і так з кожним роком зменшується в строну Березного, а після бобудови дамби, затопить все до Губкова, а ти пишеш ці нікчемні слова, ганьба тобі, напевно ти стороннік побудови ГЕС і хочеш разом з цими людьми відмити грошенят, тоді все зрозуміло.

Хто не знає Бондаря, той повірить у цю бредятину.
Той хто знає його нутро, прекрасно розуміє, що це дешевий трюк на передодні виборів.
Він збирається іти по Губкові мажоритарщиком от і строїть із себе супермена, а добавте сюди ворожі стосунки з Мельником який родом з Губкова і дійсно там авторитет тоді все стає на свої місця!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.