У Рівненській області роздавали "золото"

Спортивно-масовий захід «Хрінники – 2015», організований працівниками комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, пройшов минулими вихідними в одному з улюблених місць масового відпочинку мешканців Рівненської, Волинської та Львівської областей на березі водосховища у селі Хрінники Демидівського району.

Відпочивальникам було запропоновано досить широку спортивну програму: конкурси «Літаючі кільця» та з елементами гирьового спорту і перетягування линви. Всі охочі мали можливість продемонструвати свою влучність у дартсі та взяти участь в інших змаганнях.

Чимало учасників встигло випробувати свої сили та здобути нагороди у кількох конкурсах. Як, скажімо, жителька міста Броди Львівської області Мирослава Гетьман, яка спромоглася вибороти дві золоті медалі.

Як зазначає прес-служба Рівненської облради, переможці та призери конкурсів та змагань були нагороджені медалями та дипломами комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.