На Рівненщину роздержавити іподром прислали нового керівника

Днями, за результатами відкритого конкурсу Мінагрополітики своїм наказом призначило нового керівника Державного підприємства "Мирогощанський іподром". Новим керівником держпідприємства став Володимир Присяжненко.

Завданням нового керівництва ДП "Мирогощанський іподром" є навести лад у справах підприємства. Та підготувати його до роздержавлення та розпаювання землі та майна між працівниками та пенсіонерами, які працювали на держпідприємстві. Потому самі працівники, а вже власники, підприємства вирішать його долі і призначать нове керівництво на загальних зборах. Саме тому новий керівник матиме статус "виконуючого обов’язки".

– Моїм завданням є розібратись зі станом справ на підприємстві, погасити борги та підготувати до роздержавлення, як того вимагає процедура та закони України. Процес роздержавлення передбачає розпаювання землі і майна ДП «Мирогощанський іподром» між працівниками і тими хто раніше працював на підприємстві, а зараз вже на пенсії. – розповідає новий виконуючий обов’язки директора ДП "Мирогощанський іподром" Володимир Присяжненко. – По завершенню процедури роздержавлення люди самі на загальних зборах мають вирішити долю підприємства і обради нове керівництво. Саме тому в Мінагрополітики й вирішили призначити "виконуючого обов’язки" і покласти функції фактично кризового менеджера. Аби не допустити банкрутства підприємства і дати людям можливість отримати те що їм належить по праву та самим розпорядитись майбутньою долею "Мирогощанського іподрому".

Як стало відомо, нового керівника підприємства представлять колективу вже у п’ятницю, 10 липня. Нагадаємо, що ДП "Мирогощанський іподром", це близько трьох тисяч гектарів землі сільськогосподарського призначення. Крім того господарство займається вирощуванням коней, свиней та великої рогатої худоби. Минулого року ДП "Мирогощанський іподром" було включено до переліку підприємств, які підлягають роздержавленню.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.