У Рівному "Кредитний майдан" пікетував ОДА

Рівненські мітингувальники образились на висловлювання Президента України Петра Порошенка, який назвав валютних позичальників «тітушками», пише "Чарівне.info".

Через це сьогодні влаштували пікет під облдержадміністрацією, аби голова ОДА Віталій Чугунніков звернув увагу на цей факт та доніс факт обурення людей до Порошенка. 

Акція відбувалась під лозунгом : "За що Президент назвав мене тітушкою?"

- Ми вимагаємо, щоб він звернувся до Президента, аби той підписав Закон 1558-1 та спростув недостовірно неправомірну інформацію про валютних позичальників, - розповідає член координаційної ради ГО "Кредитний майдан у Рівненській області" Олег Воробей.-  Валютні позичальники - це люди, з якими він неодноразово спілкувався, коли він був народним депутатом, ми усі маємо зрозуміти,  що проблема валютних позичальників ніде не дінеться,  і рівняни будуть боротися до кінця. У випадку, якщо буде хтось забирати майно, ми будемо захищати його усіма можливими способами.

До мітингувальників вийшов до нас заступник голови облдержадміністрації Юрій Приварський .

Ключові слова: 

Коментарі

Хотіли жити на халяву - тепер влаштовують майдани.2

Геть кредитне рабство! В гніздах і норах ми жити не навчилися. Кредити давно виплатили, а у кого болить голова, хто куди втік, хто розкрав і продовжує красти бюджетні кошти - це питання до влади. ДІточки хочуть знати яка така лисичка з цукерками хоче пропхати у хатинку зайчика вовків зі сміттєвим найменування - колектори.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.