Рівненські бійці АТО просять іншу землю

В Рівному відбулися спільні збори членів громадської організації "Обласна ветеранська спілка учасників АТО Рівненщини" і бійців батальйону "Горинь" за участі міського голови Володимира Хомка та представників обласної державної адміністрації. Загалом на заході, присвяченому питанню виділення земельних ділянок учасникам бойових дій в обласному центрі, було понад 200  рівненських АТОшників.

Присутніх представників спілки та "горинівців" хвилювалио рішення міської влади надати землю під забудову саме у районі вулиці Костромської та Бармаків, адже там незручний для зведення житлових будинків рельєф місцевості та відсутні комунікації. Також учасників АТО обурює дуже малий розмір ділянок - всього від 4,5 до 6 соток кожна. Отож більшість присутніх на зборах оголосили, що участі в анонсованому міською владою жеребкуванні на землю 9 та 10 липня не братимуть. Сподіваються на те, що міський голова Рівного Володимир Хомко разом із депутатами переглянуть свої рішення і віднайдуть у межах міста землю на справедливих для українських воїнів, які проливали кров на східних рубежах країни, умовах.

Про це повідомила громадська організація «Обласна ветеранська спілка учасників АТО Рівненщини».

Ключові слова: 

Коментарі

Якщо не подобається ділянка, то офіційно відмовся і чекай коли місто надасть інші пропозиції. А це все якісь політичні розборки.

ситуація один в один як після ВВВ, коли були реальні ветерани які воювали на самому передку а потвім всіми закинуті і забуті. І були всяке тилове кодло - політруки, НКВДисти, штабні писаки .. які їздили по санаторіям, ходили з лекціями по школам, отримували нагороди, писали мемуари .. Не дамо щоб в Україні повторилася така совкова традиція. Шана і честь реальним героям, а різним прихвостням та пристосуванцям копняка під зад. Хай тільки спробує Хомко цим ряженим псевдо-героям дати землю, сам перший йому в адміністрації двері винесу.

друже, а роскажи но мені про бойовий шлях батальйону МВС "Горинь" ?? Чи були вони під Ілловайском, Дебальцево, були в Пісках, аеропорту ?? Вони стояли на блокпостах і кошмарили місцевих жителів, точно так само як і інший юатальйон МВС "Торнадо". Ніяки вони не АТОшники! Один раз вони засвітилися у стрічках новин коли в них на блокпосту підірвався автомобіль. Інший раз коли волонтери у Здолбунові їх піймали з награбованим майно. А потім те що вони їздять по тилам на джипах які призначалися для АТО. Тепер це ментівське кодло вимагає собі земельки у самому центрі міста. Є справжні ветерани, але вони на відміну від цих бандитів навіть довідку про участь в АТО не можуть отримати!

Всі гарно тут, пишуть. Шановні подивіться, що робиться навколо міста та хто там будується, не бідні люди. Та й земельну ділянку отримали поза чергою.А Ви кажете, що не має землі? Також доведу до Вашого відома, що для вироблення технічної документації необхідно мін 6 сот. А те, що тут виливають бруд на бійців АТО, то не тут потрібно свій зад тримати, а з'їздити на Схід. А на Рахунок Хомка і К то нехай їдуть туди і там деребанять землю.............

Повний абзац! Совісті в народу нуль цілих хрен десятих! Ти їм землю, а їм і не там і не мало. Якби не давали зовсім, той не було б проблем! А Петра підтримую. Всякі там якимці -сраківці маніпулюють людьмиБ викривляють інформацію. Ім і пику треба почистити і мозги прочистити, якщо вони є

Що за ідіотизм? Де Хомко візьме їм іншої землі в місті? Це ж не 30 чи 50 ділянок треба а кількасот! Не дають - погано, дають (напевне, єдиний обласний центр в державі) теж не то. Люди, отямтеся! Не піддавайтесь на провокації і бийте пики тим, хто вами спекулює, щоб досадити Хомку

cумнозвістний ментівський батальйон "Горинь" (аналог катів з "Торнадо"). Щось мені мало віриться що ментам потрібна земля щоб на ній працювати, якби так то вони би охоче взяли родючий чорнозем десь позамістом, також сумнівно що їм вона нада для будівництва власного житла, бо охоче погодилися би на запропоновані ділянки. Все що їм треба це ділянки комерційного призначення десь в центрі міста. Тому і тероризують Хомка піл гаслами - "да ми воювали!", "та ми за вас кров проливали!", "да ми вас від Путіна захищали!"... Короче ми громадяни України тепер довіку будемо виині цим "героям". Єдині хто заслуговують на повагу це мобілізовані воїни ВСУ, здебільшого вони з села ... і їм справді треба земля щоб якось себе прокормити та свої сімї. А всю цю шушару з Ментури, СБУ, прикордонників я навіть за АТО-шників не вважаю, бо це злодії, мародери, кати ... які гучніше за всіх вимагають собі пільг. Ганьба!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.