Мешканці мікрорайону Золотіїв звернулися мера Рівного і чекають його у гості

Мешканці Золотіїва підготували звернення до міського голови Рівного Володимира Хомка. Вони жаліються, що їхні проблеми залишаються осторонь всіх програм розвитку Рівного. Мовляв, діяльність міської влади поширюється на все місто, окрім мікрорайону  Золотіїв. Люди у зверненні згадали і недбале ставлення до своїх основних обов’язків депутата міської ради Любомира Гладуна, якого ніхто не бачив впродовж усієї його каденції. Тому золотівчани просять міську владу  нагально посприяти у будівництві дитячого майданчика та створенні пішохідної зони вздовж мосту. Про це мешканка Любов Романюк написала на своїй сторінці у соцмережі "Facebook".

Сьогодні ж Любов Романюк повідомила, що всі підписи до звернення зібрані. Сам документ скерували до міського голови. Завтра золотіївчани чекають на гостей:

"Звернення скерували до міського голови. Чекаємо. Хоча чули що завтра у Золотіїв їде телебачення і представники Жеку. Певно казатимуть атата - кіпіш підняли. Бо бачте за 55 років про дитячий майданчик ніхто з влади навіть думати не хоче. Не можна цим дітям дитячого майданчика" - йдеться у дописі пані Романюк.

Кореспондент сайту "ВСЕ" звернулася за коментарем і до міського голови Рівного Володимира Хомка. Останній зазначив, що про звернення чув, більше того - доручив вирішувати описані  у ньому проблеми.

Дитячий майданчик ми там поставимо. А щодо мосту - вже дав доручення шукати інженерне рішення проблеми, - зазначив у розмові пан Хомко.

Отож, чи виконає очільник обласного центру свою обіцянку і як завершаться гостини медійників та ЖКП у Золотіїві - читайте вже згодом на сайті "ВСЕ".

Коментарі

Я не знаю в якій школі нашого міста Вас, Безіменний, так навчили звертатися до людей. Я далеко не бабулька! А як би Вам прийшлося тягати сумки з продуктами та іншим, випроваджувати Ваших малих дітей до школи ( у Золотієві її немає як і немає садочка) я думаю, такі слова Ви б говорили всім: хто не хоче брати по посвідченню Вашу маму, бере гроші з малих дітей, закінчує курсувати по маршруту № 43-44, коли йому заманеться іі т.д. Ви б не тіарилися, а ВОЛАЛИ про допомогу. Вівповідь обуреної бабульки невідомо кому.

Да вас бабульки хєр зрозумієш, то кричать що хочуть щось там обговорювать, то кричать, що нафіг нада, хай шукають якісь там відповіді, які колись, якийсь Богом забутій організації писали. Таке відчуття, що Люба Романюк, вирішила пропіарить Громадський контроль і себе саму, як кандидата від Яйкимця по даному округу.

Сьогодні 10 липня Володимир Євгенович відвідав Золотіїв. Вислухав всі прохання. Але... Він запропонував мені написати свої вимоги і намалювати схему облаштування зупинки на початку вулиці Золотіївської . Я звертаюся до секретаріату пана мера:: Знайдіть, будь ласка, у вихідній документації відповідь Голові ГО "Рівненський громадський контроль" Якимцю Д.А. від 24.02.2015 № 13-73 (звернення від 11.02.2015 року № 820) де ПОВІДОМЛЯЄТЬСЯ, що на цей запит були розпочаті роботи із капітального ремонту ділянки вулиці Князя Володимира між шляхопроводами. Зазначається також, що буде влаштовано дві зупинки в сторону Золотіїв-Олексин біля житлового будинку Кн.Володимира 120-А, а в сторону міста навпроти житлового будинку Кн.Володимира,120. Для переходу в цьому місці передбачено пішохідний перехід. Це, на мою думку, біг по колу. Якщо Ваш Мер їде на зустріч з мешканцями, то проінформуйте його, будь ласка, по інформаціях, що виходить з Вашого офісу. Цей документ (відповідь Голові ГО) є в оригіналі. Дякую.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.