У Рівненській обласній станції переливання крові - критична ситуація

Вже за 6 днів в Рівному може просто стікти кров`ю породілля або людина після ДТП. Або важко хвора дитина. І ніхто не зможе їх врятувати, бо на станції не буде одноразового пакетика, який коштує 85 гривень. Про це повідомила представник благодійного фонду "Скарбниця надії" Мар`яна Рева.

- Друзі, я знаю що серед вас є багато журналістів, є декілька чиновників, є багато просто небайдужих людей. 

Звертаюся до всіх за порадою, бо не знаю як діяти, - повідомила представник благодійного фонду "Скарбниця надії" Мар`яна Рева. - Станом на сьогодні, 8 липня, на Рівненській обласній станції переливання крові залишилось близько 60 одноразових пакетів для забору крові від донора. В умовах суворої економії цих пакетів вистачить всього на 5 робочих днів. Така ситуація складася через те, що один з учасників тендеру оскаржив проведення тендеру і зараз ця скарга розглядається. А час іде. 
Сьогодні за допомогою благодійників, яких знайшла головний лікар станції переливання крові, наш фонд оплатив 34 одноразові пакети. Це мізер. 
Я не знаю що робити далі. Я не можу мовчати, знаючи про цю проблему. Шукати благодійників? Це, звичайно, може бути тимчасовим виходом, але загалом проблему не вирішує. Стукати до чиновників? Чи то в мене опустилися руки, чи я не вмію добре стукати. Приблизно місяць тому журналісти вже говорили про цю проблему, але кардинально з тих пір нічого не змінилося. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.