Рівненський художник побажав нардепу терпіння

Один із громадських лідерів Євромайдану, а нині народний депутат України Володимир Парасюк сьогодні святкує свій день народження. Привітав його і рівненський художник Юрко Журавель. Він намалював нардепа у образі, який запам'ятався під час спільного перебування на Майдані під час Революції Гідності.

"Сьогодні Днюха у Володі Парасюка! Таким я побачив його на Майдані 21 лютого 2014-го, таким і запам'ятаю на все життя. Гучний свисток у чайнику, який давно кипів і не випускав пари. Гаряча струя правди, відчаю і болю на межі з істерикою дала шалений поштовх на рішучі дії і присоромила за поступливість і бездіяльність. Навіть всім відомі політики за спиною Володі похнюпились. Будь таким завжди! Сил тобі, віри, здоров'я та терпіння!!!" - зазначає у дописі на "Facebook" Юрій Журавель.

Нагадаємо, сьогодні Володимиру Парасюку виповнилося 28 років. Він став відомим під час Євромайдану, є учасником російсько-української війни 2014 року. Наразі Парасюк - народний депутат України 8-го скликання, позафракційний.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.