У Рівному розпочалось жеребкування землі для воїнів АТО

Сьогодні  в Рівненському палаці культури "Текстильник" відбулося перше жеребкування землі у масиві Бармаки для воїнів АТО. 

Воно розпочалось вчасно та організовано.

Голова комісії, яка проводить жеребкування земельних ділянок для воїнів АТО, Володимир Грудницький:

- Тут люди військові, організовані, тому процес жеребкування проходить чітко та без організаційних проблем. За це їм велика подяка, думаю, продовжуватимемо в тому ж дусі. Всього за два дні ми розподілимо 555 ділянок. На сьогодні - 300. В середньому земельна ділянка має площу п'ять - шість соток. На сьогодні я вважаю, що ситуація у Рівному - чи не найкраща в Україні. В інших регіонах, як правило, землю безпосередньо в місті не надають. Наступні жеребкування будуть проходити 9,10 і 24 липня. 

Процес жеребкування відбувається наступним чином: на сцені стоїть прозора скриня, в ній знаходяться номери земельних ділянок. Кожен учасник сам витягає номер.

Після того, як учасник жеребкування відкриє номер, він показує його комісії та оголошує всім присутнім.

Після цього він відразу ж заповнює заяву на свою земельну ділянку. Всі вони з проектами рішень будуть направлені на сесію міської ради, яка відбудеться 16 липня.

Перша ділянка, яку витягнули зі скрині, була під номером  675.

Більшість бійців прийшла на жеребкування зі своїми родинами та дітьми. Дехто довірив обирати номер ділянки саме їм.

Дітки сумлінно ставились до вибору папірця з номером та уважно спостерігали за процесом підписання паперів.

При виході з зали знаходиться велика карта, щоб всі могли відразу зорієнтуватись, де саме знаходиться земельна ділянка, яку вони обрали.

Не всі бійці залишились задоволеними своєю ділянкою. Проте наразі найбільше їх турбує мир в Україні.

Учасник АТО, боєць батальйону "Горинь" Роман Алексійчук:  

- Перебував у зоні АТО з липня 2014 року по березень 2015 року. Земельна ділянка розміром у шість соток за номером 601, яку я витягнув, знаходиться в районі вулиці Костромської. Я буду задоволений, коли в Україні буде мир та спокій, а на сьогодні не можна бути задоволеним від того, що ти отримав землю, тому що може трапитись таке, що прийдеться на тій землі будувати охоронні спорядження. Стосовно збору документів - найважче було отримати посвідчення учасника бойових дій.

 

Коментарі

ВОЮЮ ЗА ПРИВАТИЗАЦИЮ СВОЕЙ ЗЕМЛИ С 1992 ГОДА - 23 ГОДА !!!
ЗЕМЛЮ ВЫДЕЛИЛИ ДЛЯ ОБСЛУЖИВАНИЯ ДОМА ЕЩЁ В 1953 ГОДУ ПРИ КОММУНИСТАХ !!! ТЕМ БОЛЕЕ, ЧТО ВСЕ ЗАКОННЫЕ ОСНОВАНИЯ ДЛЯ ПРИВАТИЗАЦИИ ИМЕЮТСЯ, ВСЕ УТВЕРЖДЁННЫЕ НЕОБХОДИМЫЕ ДОКУМЕНТЫ ИМЕЮТСЯ - НО ЭТО ЦЕНТР, И НЕ ВЗИРАЯ НА ЗАКОН НЕГОДЯИ НЕ ХОТЯТ ПЕРЕДАВАТЬ ЗЕМЛЮ В СОБСТВЕННОСТЬ, А АГИТИРУЮТ ПЕРЕДАТЬ НАБЕРЕЖНОМУ КВАРТАЛУ К ПРИМЕРУ.МЭР ХОМКО ПРЕПЯТСТВУЕТ ПОЛУЧЕНИЮ ЗЕМЛИ, ВОТ СОЦИАЛЬНАЯ ГРУППА ПО ЭТОМУ ВОПРОСУ https://www.facebook.com/groups/524231884392906/

Є "справжні герої - учасники АТО", а є "справжнє бидло". З цим висловом я згідний на 100 %, але при поданні документів на землю в довідці не пишуть хто саме подає документи

пропоную чітко розрізняти, є справжні герої - учасники АТО які за громадянським обовязком, часто не з своєї волі пішли на Схід і мужньо воюють. Часто такі люди немають ні документів, ні нагород .. зате мають обвітрені українським степом обличчя, та бойові шрами на тілі. Ці люди скромні, і горді.
А є інша категорія АТОщників, товсте мусорське бидло, яке розїзжєає по місту в дорогих джипах з номерами АТО, в новенькії формі, мають і нагороди і пільги. На кожному кроці розказують бойові небилиці, та вимагать до себе поваги, пільг, посад, землі у центрі міста і ще багато всього.
Ми волонтери вже чітко навчилися розрізняти ці дві категорії АТОшників, пора би і іншим громадянам, а особливо журналістам теж навчитися. Щоб через знахабнілих виродків з ментури та сбу не падало високе звання "Учасник АТО".

Чого собачитися? Особисто я не зміг прийняти участь у цьому "жеребкуванні", навіть доручення на когось оформити, бо бо вже певний час виконую бойові завдання, як і інші побратими, що подали документи у Рівному! І у нас ротації немає, і відпустки на такі "процедури", - бо ми - ЗС України, а не інші силовики, які частіше бувають вдома, ніж в АТО! Це для інформації.

добре відомо що менти їхали в зону АТО за бумажками "учасників бойових дій", і пільгами що з цього випливають. Тому все ментівське кодло відразу стало в чергу щоб записатися в "Горинь". А коли попит почав перевищувати пропозицію, то вже як водиться в ментів була такса щоб попасти в "Горинь", на початку це була сума 300$, а вже потім незнаю (мій інсайдер був у першому наборі). Кажуть що гроші на блокпостах дуже швидко відбилися. Чому про це жоде "чесний" журналіст не пише ??? що боїтеся ментури ?? Коли менти з "Торнадо" знахабніли до такої міри що почали трусити каравани олігархів, то їх прдвиги трошки засвітили. Я впевнений що за Горинню тягнеться такий же самий кривавий слід подвигів, влесне для того і відправляємся в зону АТО щоб провести власне незалежне розслідування. Очікуйте, буде цікаво .. ой як цікаво!

друже хочеш про це поговорити? так давай, я не проти відкритої дискусії (тільки би Крівошеєв не потер).
Кажеш воювали. Ану назви мені чисельний склад батальйону і кількість вбитих і поранених ?? Можеш не називати цифри а просто у відсотках до загального складу.
В яких операціях брали участь ?? Ілловайск ? Дебальцево? 31-блокпост?? Аеропорт?? Піски?? Я тобі наведу такуж статистику з будь якого батальйону ВСУ чи ДоброБатів. Повір хлопці реально воювали і ніхєра не получили (волонтери підтвердять). Мене це дуже обурює. Вони навіть не можуть зробити собі срані бумажки про участь в АТО, бо по документам вони були на Полігоні. В ментури і сбу все просто "картіна маслом", на третій день вже всі мали необхідні документи. Ментуру нагороджують ВСУ тільки посмертно, ДоброБати - ніколи! В середовищі учасників АТО відношення до ментів таке ж саме як до сепарів. Менети себе в зоні АТО ведуть нагло, зухвало по відношенню до простих бійців з ВСУ і ДоброБатів, бо вони особа каста!

Розумнику який використав в коментарі словосполучення "ментура з"Горині", так знай в "Горині" було чимало хлопців, які служили в міліції на офіцерських посадах і навіть на керівних, багато з них це вже пенсіонери, в т. ч.і за віком, але вони поїхали на цю кляту війну, не побоялись, хвилин 10-15 я знову розмовляв з пенсіонером як ти кажеш ментом, який вже другий місяць по окопах і лісосмугах, і цим людям ті земельні ділянки і на хер не треба, вони пішли на війну навіть коли і розмови про цю землю не було, щоб твою дупа була в теплі, і тут не було долбаного руського міра, а Роман Олексійчук є в першу чергу порядна людина я з ним не раз пересікався коли служив, а він працював слідчим, таких міліціянтів одиниці, тому Роман впершу чергу дякую тобі за твою службу і не звертай на ту наволоч уваги, що лякає різними правозахисними організаціями, а де ці організіції були коли був Іловайський котел, а ще раніше розстріли на майдані, коли тітушки вбивали активістів у Києві...

ментура з "Горині" паплюжить високе звання учасника АТО. Найближчим часом журналісти з Аналітичного Центру "ЗЕНОН" разом з представниками правозахисної організації Amnesty International, відправляться в зону АТО де дислокувався цей сумнозвісний батальйон "Горинь" щоб взяти інтерв'ю у місцевих жителів, а також бійців ВСУ з дислокованих поруч частин про діяльність наших "героїв", думаю їх свідчення зацікавлять не тільки громадськість Рівненщини а ще й військового прокурора Матіоса. Обіцяю буде цікаво .. Тоді дізнаєтесь хто насправді отримав землю.

І скажи мені будьласка, як ти можеш знати, хто в залі? Хочеш дізнатись, підніми свою жопу, відірвись від компа і тули в Текстильних. Менше б тут патякали і робили свою справу, було б краще. Задроти

чому у залі не видно поранених воїнів з ВСУ та ПС, тільки годовані ментівські морди з "Горині" ???

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.