Сьогодні одна із найулюбленіших рівненських кав'ярень святкує свій День народження

Три роки для закладу – це не багато. Але кав’ярня «Сoffetta» за цей час підтвердила статус однієї з найкращих у міста. По-перше, тут справді найсмачніша у Рівному кава. По-друге, кав'ярня дуже швидко стала улюбленим місцем зустрічей і балачок багатьох рівнян. Особливого шарму закладу надають вишуканий інтер’єр та аромат свіжої випічки й запашної кави. Саме вони залишають у відвідувачів незабутнє відчуття справжнього свята і бездоганного сервісу. Тут турбуються про кожного, навіть про самих маленьких. Помічають це і самі відвідувачі:

Не секрет, що кав’ярня «Сoffetta» - заклад, який прагне бути кращим у всьому. Тому тут враховано все до найменших деталей. Розпочинаючи від посуду, музичного фону та закінчуючи м'якими подушками на зручних диванчиках. Гості закладу завжди відчувають себе, наче вдома. Персонал завжди приємно дивує своєю компетентністю у питаннях асортименту меню, а швидкість, із якою Вас обслуговують, - приємно вражає. 

Не дивно, що за кілька років існування кав’ярня «Сoffetta» має постійних відвідувачів завдяки своєму прагненню вдосконалюватися. Одні полюбили цей заклад за світлий літній майданч, на якому вони готові сидіти навіть взимку, інші - за неповторну компанійську атмосферу всередині залів, а треті - за якісну каву та випічку. Для кожного з постійних клієнтів «Сoffetta» вже стала синонімом сталості та якості.

Колектив сайту "ВСЕ" вітає кав’ярню «Сoffetta» з Днем народження! Бажаємо багато років процвітання, щирих посмішок відвідувачів та завжди приємних сюрпризів від долі!

P.S. Привітати улюблену кав’ярню можете і ви: вулиця Кавказька, 9. Тлефон: (096) 203-84-64

Ключові слова: