У Дубно відновлять аеропорт та робитимуть рейси до Польщі

Дубенський військовий аеродром хочуть відновити до 2018 року та перекваліфікувати в цивільний. Інвестор з Польщі, готовий вкласти кошти у військовий аеродром Дубна та здійснювати вже перші вантажні рейси до Польщі. 

Аеродром поблизу Дубна може отримати нове життя. Як пише dubno.com.ua , польський інвестор, що займається вантажними повітряними перевезеннями, готовий вкласти кошти в реконструкцію аеродрому в селі Привільне, що за 7 кілометрів від Дубна. Мета інвестора виконувати вантажні та пасажирські рейси вже в 2018 році. Для цього йому необхідно отримати дозвіл на зміну статуту летовища, з військового на цивільний. Станом на разі аеродром знаходиться на балансі міністерства оборони України та перебуває в жалюгідному стані.

- Злітна смуга задовільна, авіарейси можна виконувати хоч сьогодні, проте відсутня навігація (освітлення та вогні), без неї ніхто не дасть дозвіл на відкриття аеропорту, – говорить представник інвестора з Любліна Маріуш Соколовкі.

- Ми готові вкласти кошти в аеронавігацію та отримати летовище в 2018 році, оскільки у нас підписані контракти з Німеччиною і ми шукаємо альтернативні шляхи логістики. Дубно розташоване між двома великими містами, Луцьк та Рівне, таким чином ми оцінюємо ринок як пів мільйона осіб. Великий аеропорт як у Рівному вартує дорого, а реконструкція малого поблизу Дубна для нашої компанії значно дешевша. Якщо знайдемо спільну мову з міністерством оборони України, то за 2-3 роки, ми готові відкривати перші авіарейси, – зазначив виконавчий директор польської компанії.

Ключові слова: 

Коментарі

Гадаю Рейси Дубно (Рівне, Луцьк) - Варшава матиме попит.

Всі хто з Рівного та Луцька будуть літати, а не терпіти кордон в автобусі.... тому на польщу буде забито літак. На київ не впевнений.. ціна буде висока.

Ініціативу підтримую, головне щоб місцеві чиновники не захотіли великий хабар.

Там був аеродром а не аеропорт
ви тямите різнцю?
аеропорт з митницею, купою персоналу в дубно??
задля одного літака?
ХА ХА

Чудова новина, щоб ще й вартість пасажирських перевезень була доступною. Студентів на Краків та Варшаву дуже багато .

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.