Сьогодні на Рівненщині стартує вступна кампанія 2015

Залишається менше тижня до початку вступної кампанії у вищі навчальні заклади. Так, вже сьогодні,10 липня стартує прийом заяв та документів на денну форму навчання, а 31 липня - останній день прийому заяв та документів, пише "ОГО".

4 серпня не пізніше 12:00 має бути оприлюднено рейтинговий список випускників із зазначенням рекомендованих на місця державного замовлення. 

10 серпня не пізніше 12:00 має відбутися зарахування вступників за державним замовенням. 

Не пізніше 17 серпня - зарахування вступників у виші на платну форму навчання.

Вступна кампанія 2015 року, яка розпочнеться 10 липня і триватиме до 1 серпня, має ряд суттєвих відмінностей порівняно з попередніми роками. Основними є три: 

- новий підхід до обчислення конкурсного балу, до кожної зі складових якого будуть застосовані вагові коефіцієнти; 

- запровадження пріоритетності (рейтингування) поданих заяв; 

- автоматизована система надання рекомендацій до зарахування на місця державного замовлення, що має відбутися в один етап, зазначають експерти Громадянської мережі “Опора”.

У понеділок, 6 липня, об 11:00 у приміщенні Рівненського Будинку вчених відбудеться засідання штабу «Вступна кампанія 2015 року». Участь у заході візьмуть керівники облдержадміністрації, ректори вищих навчальних закладів Рівненщини, відповідальні секретарі приймальних комісій, громадськість.

Під час засідання розглянуть проблеми організації проведення вступної кампанії 2015 року, проаналізують хід проведення ЗНО в Рівненській області, а також обговорять проблемні питання, пов’язані із проведенням цьогорічної вступної кампанії у вищі навчальні заклади.
 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.