Вандали познущалися над рівненським переходом

Як повідомили в управлінні житлово-комунального господарства міста, нещодавно у тільки-но відремонтованому підземному переході на кінцевій зупинці тролейбуса № 2 невідомі вандали порозбивали плафони та повикручували лампочки. Про це повідомили у прес-службі Рівненської міськради.

Як показує практика, об'єкти міського господарства, на яких було проведено ремонтні роботи, не простоюють у нормальному стані й тижня. 


 

Ключові слова: 

Коментарі

Дивні... у всьому світі для громадських місць використовують антивандальних конструкцій механізми і прибори (в євпропейських містах також вандалізм поширений). А в нас комунальники повісили найдешевший китайський пластик з зі звичайним швидкоз'ємним плафоном (найпоширенішим) на відстані витягнутої руки і думали проканає, ще б люстру з хрусталем повісили.
В даній ситуації всі питання до комунальників, які використали освітлювальні прилади невідповідної конструкції і призначення, я б сказав, це навить питання до правоохоронців, які повинні перевірити, чи у відповідності закуплені прилади.

насильство породжує насильство,не потрібно так реагувати на лампочки.профілактичні роботи працівників міліціі(дільничні інспектори),двірники та кожен з нас повинен пояснювати своім дітям,що таке добре і що таке погано.Тільки так можна перевиховати націю,а насильство веде в нікуди...

Нема чого те гі..но виправдовувати ((((( А дійсно за шкірку взяти і присудити громадські роботи (((((

знаєте чому у Європі ніхто лампочок не краде у громадських місцях і не краде продукти харчування в супермаркетах (хіба що якісь малолітні панки) ? тому що люди собі можуть дозволити придбати ці блага цивілізації. Я не дивуюся і не засуджую крадіїв, мабуть не від гарного життя вони лампочки по переходах крадуть. Краще напишіть про статки чиновників і ментів, вони стільки накрали що можна було би мільйони тих лампочок накупляти

Да цим гандо...м, треба руки пообрубувать. Краще б вони на трусах засохли ніж на світ народились

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.