Нардеп-комбат у Рівному розповів про косметичні реформи та псевдоборотьбу з корупцією

Сьогодні у Рівному з робочим візитом перебуває компат батальйону "Донбас" і народний депутат України Семен Семенченко. Зустріч з нардепом організували керівники місцевої "Самопомочі" Михайло Кривенко та Олег Прищепа.

Розпочатися захід мав о 15 годині, але народний депутат, напевно, забув, що його чекають у Рівному захопився гонитвою за "лісовозками" у Волинській області. Після години очікування Семенченка, він нарешті розпочав зустріч із рівнянами, щоправда у режимі монологу. Та дехто з присутніх вже покинув зустріч, втомившись від очікування комбата-нардепа. 

Сам ж Семен Семенчкнко поділився думками щодо волонтерського руху в Україні, політичної ситуації, помилок, які допускають представники влади і боротьби з корупцією, якої, на його думку, фактично немає.


 

Як зазначив Семен Семенченко, волонтерський рух в Україні з'явився як реакція на те, що держава не здатна забезпечити армію. 

- Те, що зараз відбувається в Україні, - це наслідки старої системи. Янукович втік з України, але забув взяти з собою міліцію, чиновників та інших. У всіх областях України схожі проблеми. Зараз реформи підмінені косметичними змінами в різних галузях, а оборона країни проводиться архаїчно. Зараз ми забуваємо про багато речей, і це призводить до того, що маємо. Народ втратив довіру до влади, адже ми бачимо, що обіцянки не виконані. Ще однією проблемою є те, що зараз за помилки, допущені на сході, ніхто з чиновників відповідальності не поніс. Розслідування справ Дебальцева та інших блокується, в тому числі й на рівні адміністрації президента. Окрім того, у нас навіть немає юридичних рішень щодо визнання Росії агресором, а є лише політичні заяви. від яких жодної користі. Також у нас є спільні пости, де українські військові разом з російськими креслять план, де і хто має знаходиться. Це в той час, коли у нас війна з Росією, - заявив Семен Семенченко.

Окрім того, додав, що нині в Україні немає реальної боротьби з корупцією і чиновникам режиму Януковича вдалося піти без відповідальності.

Ключові слова: 

Коментарі

Костя-Сьома-ще той аферист,і крім,як на свою кишеню,ні на кого не працює,хоча міг бути завербований ким завгодно:))

цей покидьок ставить під сумніви здобутки Майдану! Він агент Кремля! Тільки кремлівськи тролі можуть в такий скрутний час критикувати Українську владу! В СБУ його негідника!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.