Рівненська міліція шукає фальшивомонетників

Співробітники управління протидії злочинності у сфері економіки УМВС України в Рівненській області в межах розслідування кримінального провадження, відкритого за фактом підробки грошей, вилучили у рівнянина майже три мільйони гривень.

В ході розслідування злочину, передбаченого частиною 1 статті 199 Кримінального кодексу України, за фактом виявлення в касі однієї з автозаправних станцій в селі Колоденка Рівненського району, підробленої купюри номіналом 100 гривень, 9 липня міліціонери провели санкціонований обшук у автомобілі марки «Ауді Q 7», що на праві власності належить мешканцю м. Рівне.

Під час обшуку правоохоронці вилучили валютні цінності на загальну суму два мільйони сімсот чотири тисячі триста гривень.

— На даний час вирішується питання про проведення експертизи вказаних грошових коштів на предмет виявлення ознак підроблення купюр, — зазначив начальник управління протидії злочинності у сфері економіки УМВС України в Рівненській області В’ячеслав Євтеній. — Правоохоронці вживають заходи щодо встановлення джерел їх походження.

Про це повідомили з СЗГ УМВСУ в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

не факт що ты хто розплатився фальшивкою самі фальшивомонетники, може їм її дали на іншій заправці, а вони навіть і незнали. Хоча коли попадуть до лап ментів ті не упустять шансу щоб в них під цю статтю віджати машину.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.