Лідер "Правого сектору" у Рівному: "Аргументом проти нечисті чиновників є автомат Калашнікова"

Лідер "Правого сектору" у Рівному Роман Коваль прокоментував стрілянину в Мукачево. 

- На протязі довгого часу Закарпаття тероризувалося бандитами Балоги, Шуфрича, Медвичука, Ланьо. Вони контролювали весь бізнес, митниці, нафто і газопроводи, бази відпочинку і т.д.Дехто з них працював в форматі створення так званої Карпатської Русі, де звучали заклики до сепаратизму. Сьогодні коли з війни повертаються хлопці і бачать те саме г... при владі, в них загострене почуття справедливості. За що боролися? За те щоб ті ж паразити тебе мали ні защо! Єдиним впливовим аргументом проти цієї нечисті є автомат Калашнікова.Більше вони нічого не розуміють. Це як останній аргумент.І як би зараз нас не називали порошенки, яценюки, авакови, ці хлопці зробили так як мали зробити воїни. А владі і народу потрібно зрозуміти, що є сила, яка сьогодні може захистити не тільки себе але й всю Україну.Смерті наших побратимів аукнуться дуже багатьом колишнім і теперішнім владоможцям. Терпець вривається. Якщо сьогодні прольється ще хоч капля крові наших братів, вся відловідальність ляже на керівництво держави і силовиків. Ми готові до любого сценарію. Разом пліч-о-пліч до перемоги над режимом внутрішньої окупації! - написав у Facebook Роман Коваль. 

Як відомо, вчора при в’їзді до Мукачевого було заблоковано дорогу до міста; люди, озброєні автоматичною стрілецькою зброєю, відкрили вогонь в районі Червоної гірки.

Повідомлялося про 9 поранених та кількох загиблих. 

Як повідомив глава МВС Арсен Аваков, у Мукачевому триває спецоперація із блокування, роззброєння і затримання банди, яка здійснила напад на цивільний об’єкт.  Також Аваков заявив про поранення 4 цивільних і 3 співробітників міліції, двоє з поранених - у тяжкому стані.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Ні в рівному не так само, в Мукачеві керівник ПС має яйця, а от наш Коваль підстилка, тряпка, грязні труси !!!!
Потрібно міняти керівника ПС Рівненщини і наводити лад !!!!

Дуже красиві слова "боротьба жлопців за справедливість" а наспраді за цим стоїть гризня ПС за грошові контрабандні потоки за Закарпатті. Комадир ПС закапаття колишній "менток", якого вигнали з міліції за контрабанду цигарок. А хіба в Рівному не таке саме.

Розстріляти всіх, а потім всіх тих хто прийде на похорони!!!

Один из президентов США, говорил: Бог - дал людям жизнь, "Кольт" выровнял их шансы на выживание. Основой любых действий должен быть на Закон. Плохие законы, надо менять, отсутствующие принимать но соблюдать главное : Все украинцы должны иметь одинаковую ответственность перед Законом. Когда осуждают клятвопреступников по статье - коррупция, это подмена понятий. Клятвопреступник это предатель и должен осуждаться по статье ПРЕДАТЕЛЬСТВО. Предателей под залог выпускать нельзя.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.