Рівненський "Правий Сектор" пікетує УМВС

Від сьогодні, 12 липня 2015 року, з 13:00 бійці 10-го ЗБАТ ДУК ПС та активісти "Правого Сектору" Рівненщини розпочинають безстрокову акцію пікетування Рівненського обласного УМВС проти свавілля бандитів та злочинців в погонах та їх злочинних дій в Мукачево. До Міністра внутрішніх справ України буде передане відповідне звернення.


Лідер "Правого Сектору" на Рівненщині Роман Коваль зазначив:
- На протязі довгого часу Закарпаття тероризувалося бандитами Балоги, Шуфрича, Медвичука, Ланьо. Вони контролювали весь бізнес, митниці, нафто і газопроводи, бази відпочинку і т.д.Дехто з них працював в форматі створення так званої Карпатської Русі, де звучали заклики до сепаратизму. Сьогодні коли з війни повертаються хлопці і бачать те саме г... при владі, в них загострене почуття справедливості. За що боролися? За те щоб ті ж паразити тебе мали ні защо! Єдиним впливовим аргументом проти цієї нечисті є автомат Калашнікова.Більше вони нічого не розуміють. Це як останній аргумент.І як би зараз нас не називали порошенки, яценюки, авакови, ці хлопці зробили так як мали зробити воїни. А владі і народу потрібно зрозуміти, що є сила, яка сьогодні може захистити не тільки себе але й всю Україну.Смерті наших побратимів аукнуться дуже багатьом колишнім і теперішнім владоможцям. Терпець вривається. Якщо сьогодні прольється ще хоч капля крові наших братів, вся відловідальність ляже на керівництво держави і силовиків. Ми готові до любого сценарію. Разом пліч-о-пліч до перемоги над режимом внутрішньої окупації! СЛАВА УКРАЇНІ!
Підтримку націоналістам висловили добровольчі батальйони ОУН та Донбас.
- Когда государство не выполняло свою функцию по защите граждан - общество создало добровольческое движение. Когда государство не выполняло своих функций по снабжению армии - общество создало волонтерское движение. Сейчас государство не выполняет своих функций по борьбе с коррупцией и обеспечению защиты и правосудию для каждого. И в этом мы видим основную причину событий в Мукачево, в области где контрабанда и уничтожение лесов стали бедствием национального масштаба и источником обогащения криминальных группировок, подпитывающим системы тотальной коррупции в Украине. Если государство немедленно не перейдет к выполнению своих обязанностей, общество поручит выполнять эту функцию тем кому оно доверяет, - йдеться в повідомленні "Донбасу".
-Батальйон ОУН готовий стати пліч опліч з побратимами в боротьбі із внутрішнім окупантом. Настав вирішальний час, який назавжди змінить історію України. Ми приєднуємося до вимог патріотів, - підтримали "правесекторців"побратими з батальйону ОУН.

Прес-служба "Правого Сектору" Рівненщини

 

Коментарі

Опубліковано укроп Пон, 13/07/2015 - 11:12 IP 194.187.216.68Опубліковано укроп Пон, 13/07/2015 - 11:12 IP 194.187.216.68 Ти,недоумок,визначся хто ти-чи вяле зелене зілля,чи сєма пархатий?:))Чи одне і те ж,а особах бєні-корбана-філатова:)))

Знову настали часи махновщини

Ого, арієць знає правила мафії? Розкажіть:)))))) Але згадайте, спочатку на Майдані теж розганяли "бандоту". Не берусь судити, хто там був правий, хто -ні. Єдине зрозуміло - це наслідки "боротьби" з корупцією. Чи може такий "оазис", як Закарпаття, був утаємниченим?

А яка різниця чи мафія в погонах чи бандота під маскою патріота.. В мафії хоч якісь правила є, а ці як мавпа з гранатою є реальною загрозою для людей. Взяло в руки автомата і лупить по прохохих.

Я як бізнесмен підтримав Правий Сектор і продовжую підтримувати. Готовий віддавати гроші хлопцям з ПС, аби тільки вони цих бля...ей ментів та прокурорів всіх на стовпах повішали. Коли чмо мусарське чи прокурорське приходить до тебе в офіс і вимагає хабаря, погрожуючи що коли не заплатиш, то все з офісу іинесуть, то готовий зараз цих сук на місці стріляти. Сподіваюсь, що ПС наведе порядок і ця мафія перестане поборами займатись.

На початку діяльність ПС фінансував Коломойський, а тепер вони на самофінансуванні. Гляньте на відео з Мукачево як екепіровані бійці ПС, на яких машинах їздять. Це все свідчить про їх участь у бізнесових розборках по всій Україні. І немає там ні якої політики, тільки одитн бізнес.

Черговий розподіл сфер впливу. Злочинці і злочинці-псевдопатріоти ділять намагаються урвати "шматок".

Бандюки Правосеки Роман Коваль на Ленд ровері без номерів розсікає по місту

Прийшов час діставати зброю та ї.башити мафію в погонах, корупціонерів, кришевателів та рекетирів у погонах! Паліть відділки, паліть нагрубовані машини та будинки мусорів, прокурорів та суддів! Правий сектор оголошує винагороду за кожного дохлого мусора, прокурора та суддю. Хвате терпіти цих підарасів, які знущаюья над народом України. Слава Україні!

Прийшов час діставати зброю та ї.башити мафію в погонах, корупціонерів, кришевателів та рекетирів у погонах! Паліть відділки, паліть нагрубовані машини та будинки мусорів, прокурорів та суддів! Правий сектор оголошує винагороду за кожного дохлого мусора, прокурора та суддю. Хвате терпіти цих підарасів, які знущаюья над народом України. Слава Україні!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.