Рівнянам пропонують обрати пам'ятник Героям Небесної Сотні та Героям АТО. ФОТО

Рівнянам представляють ескізні пропозиції (ідеї) пам’ятника Героям Небесної Сотні і Героям АТО.

Як повідомляє прес-служба Рівненської міськради, запропоноване місце розташування – центр Рівного, бульвар Незалежності (за кінопалацом «Україна»). 

Обговорення триватиме до 1 серпня включно.

Рівнян просять надсилати свої пропозиції, думки та ідеї на електронну адресу прес-служби Рівненської міської ради: press.rv.ua@gmail.com.

Коментарі

Голосую за варіант зі щитами і крилами. Ще досить сучасно виглядає колона з крилами, але думаю, більшість цього не схвалить. Взагалі композиція як на мене має бути позбавлена надмірного монументалізму. Все має бути легко. Підтримую думку громадян, що пам'ятник має знаходитись біля ОДА. Але, нажаль, ті, хто має відчувати на собі відповідальність, центральним входом не заходять. В них є окремий "панський" вхід збоку. Так, щоб подалі від людей. Я поки маю великий сумнів, що в цих людей прокинеться сумління, насправді більшості чиновників все одно: покладуть урочисто квіти до будь - якого. Уже по владних коридорах портрети кіборгів стіни прикрашають, і що?. Взагалі не залежно від того, який монумент оберуть, всі, хто виявив бажання долучитись - молодці. А ми, як менш талановиті громадяни мусимо жити так, щоби ставити в подальшому виключно скульптури, на які можна буде дивитись без сліз.

Сподобались проекти Михайла Фарини 1 Ангел що славить Україну та її Героїв, та частина проекту 2 а саме мозаїчна стелла-рушник (центральна композиція як на мене не дуже вдала).
Також цікавий проект Петра Подольця і дизайнера Юрія Марчука – Ангел вісник…
Ну і хотілося б висловитись з приводу проектів де центральною фігурою є римський легіонер у вигляді ангела, багато критики з цього приводу було на рахунок архистратига Михайла в м.Київ (тим більше що запропоновані дуже схожі). При всій повазі до авторів, для мене як історика, римський легіонер це загарбник…..

Архангел-вісник зі щитом без сумніву найкращий. Найкраще місце з багатьох причин - на перехресті вулиць С. Бандери та Чорновола (біля "Істамбулу")

чим би лохи-гої не бавилися,аби не заважали пархатим господарям життя бабло заробляти..гєвалюція гідності,мляяя...

Автори очевидно передавали своє розуміння героїзму, а не те яким він є по суті. Небесна сотня - це сотня повтсанців, нонконформістів. А пам"ятники якісь а-ля "жертвам голодомору"

краще щоб на місці танку, а танк у музей! категорично проти Бродвею.
подобається проект Віри Чернієнко "Розламаний щит", сама була на Майдані тому для мене це дуже особиста тема

Погоджуюсь з попередніми коментарями, справді розташування за кінопалацем є невдалим, на місці танку набагато краще.

номер 3 автори Стасюк, Сухорський +

Місце, яке обрали дійсно дрянь. Якщо ставити вже на бродвеї, то пересунути його до ОДА, щоб засранци, які там сидять, увесь час бачили його і памятали, що народ є джерелом влади. Найкраща пропозиція, на мою думку, це архангел з мечем 3, але поставити так, щоб меч вказував у сторону ОДА. Якщо, не біля обладміністрації, тод на місці танка, бо памятники комуністичній епосі треба прибирати і заміняти українськими героями, а не лишати памятники зброї окупантів.

Який дебіл обрав місце памятнику ??? по перше, Бродвей погане місце для поминального памятнику. Просто коли там його втулити то Бродвей перестане бути Бродвеєм ... а вийде якийсь ряд Кінопалац-Памятник Неб.Сот.-Памятник Комуністці з крилами. Дуже погане місце.

Моя особиста думка саме вдале місце для памятнику це замість танку на пивзаводі. Пояснюю чому, по перше там вийде така собі міні-площа героям Неб. Сот., на задньому фоні буде Реформаторська Церква, а не задвірок Кінопалацу, що додаватиме скульптурі певного символізму. З проектів подобається ескіз Номер 3 з крилами та щитом. Дуже гарний. Всі інші тхнуть совком. Прошу громаду долучитися до обговорення цьої думки.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.