Як у Рівному сватання просто неба відбулося. ФОТО

11 липня рівняни та гості міста переглянули музичну комедію "Сватання на Гончарівці" Г. Квітки-Основ'яненка у виконанні Рівненського облмуздрамтеатру. Здавалося б, у чому ж новина? Адже вистава для кожного театру - більш, ніж звична справа. Та й кількість зіграних "Сватань" на рівненській сцені давно перевалила за сотню. Справа в тому, що цього разу актори грали просто неба!

Безкоштовний показ вистави  під відкритим небом колектив Рівненського театру подарував місту напередодні закриття театрального сезону 2014-2015 років.

Засватати Уляну за недолугого Стецька театрали зібрались у Парку молоді у народі йменованого "Лебединкою".

 

Подивитись на це дійство прийшли кілька сотень шанувальників театру, чому ми у театрі несказанно раді.

З уважністю постановку дивились і місцеві пси, що органічно влились у театральний колектив та навіть стали частиною вистави.

А тим часом кілька фото ДО...

Ось так бідний Стецьо, звикший до чистого сільського повітря задихається у місті.

А ось так не просто доводиться, коли граєш на контрабасі...

Дорогою до Лебединого озера чуємо на свою адресу слова благословіння від рівнянок, котрі вийшли щойно з собору. І це чудово!

Доки ми прийшли з акторами місце для виступу облаштовували постановники.

Не лякайтесь! То не макіяж, то грим! Він личить і чоловікам.)

Не спокушайтесь - ковбаса бутафорська. Справжнє - тільки мистецтво!

Як повідомили у Рівненському драмтеатрі, на імпровізованій сцені під вербами того вечора працювали: народний артист України Георгій Морозюк, заслужений артист України Володимир Дьяков, заслужений артист України Петро Ліснічук, артистка драми Валентина Антонішина, артистка драми Оксана Островська, артист драми Олег Ягелюк, артист драми Юрій Ширко, артист драми Сергій Бондарук, оркестр Рівненського облмуздрамтеатру, директор-художній керівник Рівненського облмуздрамтеатру Володимир Петрів та величезна театральна команда  з режисера Олександра Олексюка, художника-постановника Анни Пілюгіної, реквізиторів, помічника режисера Любові Харченко, перукарів, монтувальників, водіїв і такої важливої у кожній справі групи підтримки.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.