У Рівному байкери вшанували пам'ять польських та українських воїнів

Сьогодні польські байкери, члени «Братства мотоциклового Драгонія» з міста Бидгощ завітали до комунального закладу «Рівненський обласний краєзнавчий музей» Рівненської обласної ради. Під час екскурсії директор музею Олександр Булига ознайомив гостей з експозицією «Старе Рівне», збіркою портретів відомих польських шляхтичів. Байкери також зацікавилися виставкою про наших земляків, учасників Майдану та АТО «Герої не вмирають». У пам’ять про загиблих у бойових діях вони прочитали молитву «Отче наш».

– Рейд польських байкерів став продовженням круглого столу, який відбувся у музеї 2 липня і присвячувався 95-й річниці битви за Рівне в липні 1920 року між більшовицькими і польськими військами. Напередодні байкери побували на Дубенському кладовищі та поклали квіти до могил польських вояків, загиблих у тих боях, – розповів директор комунального закладу «Рівненський обласний краєзнавчий музей» Рівненської обласної ради Олександр Булига.

Подальший шлях байкерів лежить до міст Острог та Дубно, де вони відвідають заповідники й покладуть квіти до могил польських вояків.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.