У Рівному покажуть унікальні роботи вишивальниці з Кременця

Завтра, 15 липня, у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбудеться відкриття виставки «Роботи вишивальниці Ірини Стравінської» з міста Кременця. Початок презентації о 12.00. Про це повідомили у Рівненській обласній раді, пише сайт "Голосно".

Усі роботи Ірини Стравінської створені з використанням унікальної техніки – на один квадратний сантиметр картини припадає 110 дрібненьких хрестиків. Для порівняння – при вишиванні звичайним хрестиком на один квадратний сантиметр полотна припадає близько 10 хрестиків. Більшість робіт містять понад 100 тисяч хрестиків і поєднують у собі 100 кольорів і відтінків.

Колекція включає в себе вишивки на релігійну тему, репродукції полотен відомих художників, натюрморти, портрети, а також творчі розробки майстра, створені під враженням від подорожей по рідній країні та за кордоном.

Ірина Стравінська займається художньою вишивкою понад 10 років. Неодноразовий учасник виставок у рідному Кременці, а також у Львові, Тернополі та Києві. Роботи майстра вже знайшли своїх шанувальників у Польщі, Франції, Італії, Канаді та США.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.