Скандальний рівненський магазин "Бахус" працюватиме до 22 години

Після тривалих перепетій навколо магазину "Бахус", що розміщений у центрі Рівного, режим його роботи обмежать до 22 години. До цього часу магазин працював цілодобово. Щоправда, частенько там траплялися порушення громадського порядку, адже магазин продавав алкоголь цілодобово. Після останнього інциденту, що трапився біля торгового закладу, увірвав терпець міської влади. Отож, тепер "Бахус" працюватиме з 7 до 22 години.

Як зазначив міський голова Рівного Володимир Хомко, йому набридло терпіти "мордобой" у центрі міста.

- Якщо б у "Бахусі" не продавали алкоголь, то хай би він працював цілодобово. Власники ж магазину пропонують обмежити продаж алкоголю в нічний час, але ж це не вконтролюєш. Тому краще обмежити режим роботи так, як було запропоновано координаційною радою - до 22 години, - каже Володимир Хомко.

Нагадаємо, лише з початку року саме на перехресті вулиць біля «Бахуса» відбулося 5 пограбувань, 3 крадіжки, 11 тілесних ушкоджень (5 із них - особливо важких), 19 хуліганств, також надійшло 3 повідомлення про перебування біля магазину осіб зі зброєю. Тому, щоб забезпечити належну охорону громадського порядку, саме на цьому відрізку вулиці з початку року доставили додатковий патруль міліції, в результаті кількість порушень зменшилася.

Коментарі

Авжеж подумали, люди собі вночі будуть нормально спати, зі здоров"ям буде все добре, менше нервувати будуть!

А вы подумали о людях,которые там работают? Как им сейчас, работу нужно искать(

Хороша новина, місто від цього тільки виграє

Слава Богу! Дочекались нарешті!!!

Ще б ЛІТУ на Макарова прикрили....

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.