Рівненська влада продовжує трощити незаконні кіоски та гаражі

Боротьбу із незаконно встановленими тимчасовими спорудами на території міста продовжує влада Рівного. Вже найближчим часом територію міста звільнять ще від 6 кіосків і 10 гаражів. Відповідне рішення прийняли сьогодні під час засідання виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Відтак, на черзі демонтаж торгового кіоску «Цемент» на вул. Поповича (біля будівлі №11), кіоску на вул. Корольова (біля житлового будинку №4),торгового кіоску на вул. Корольова (біля житлового будинку №8), торгового кіоску «Заміна мастил» навул. Корольова (біля авторинку), кіоску «Ремонт взуття» на вул. Дубенська (кінцева зупинка тролейбуса №2),  торгового кіоску «Кури гриль» на вул. Дубенська (кінцева зупинка тролейбуса №2) та десяти гаражів на вул. Млинарській.

За словами міського голови Рівного Володимира Хомка, у місті продовжуватимуть демонтаж незаконно встановлених тимчасових споруд, допоки не знесуть усі.

- На кожне засідання міськвиконкому ми виноситимемо по кілька споруд, які встановлені у місті незаконно і прийматимемо рішення про їх знесення, - додав Володимир Хомко.

Нагадаємо, в кінці минулого року у Рівному почали зносити незаконно встановлені тимчасові споруди. 

Коментарі

Ок,а чому відразу після того як знесли 1 кіоск, хтось поставив другий?
вул. Київська 69, біля Сільпо,кіоск свіжого м’яса,який відкритий буває 1 раз на тиждень.Він там має стояти?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.