Рівненський «УДАР» висловив свою позицію щодо подій у Мукачево

Рівненська обласна організація партії "УДАР Віталія Кличка" висловила свою позицію щодо подій у Мукачево у соціальній мережі "Фейсбук".

 

 

"У зв'язку із загостреною ситуацією в країні політрада Рівненської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка», зібрала позачергове засідання для висловлення власної позиції щодо подій у Мукачеві.

Як зазначив голова Рівненської обласної організації партії «УДАР» Анатолій Сидорук : всім проблемам, які зараз на поверхні, «ноги ростуть» від того, що Уряд не бачить , або скоріше не хоче бачити природу корупції (махрова контрабанда на митниці від західного кордону до східного, нелегальні бурштинові копальні та вугільні копанки) все це щомісяця вимиває мільярди бюджетних гривень в кишені корупціонерів- чиновників .Змінюючи лише старих виконавців на нових ,а не саму прогнившу систему - шлях в нікуди. Те, що трапилось тепер в Мукачеві - результат річної бездіяльності Уряду. Як наслідок – Правий сектор вирішує все силовими методами. Тому вважаємо, що позиція Президента щодо Добровольчих батальйонів має бути виваженою. Бійців треба залучати до політичного діалогу, щоби не допустити до повторних інцидентів. Не даймо ворогам скористатися нестабільною ситуацією всередині країни! Пам»ятаймо, що хто не годує власну армію – годує армію загарбників.", пише Анатолій Сидорук.

політична реклама