Через крадіжки рівняни можуть залишитися без світла

Останнім часом на Рівненщині почастішали крадіжки трансформаторної олії. Як зазначає прес-служба ПАТ «Рівнеобленерго» внаслідок таких крадіжок трансформатори виходять з ладу, а люди залишаються без світла. На відновлення електропостачання потрібно чимало часу та ресурсів.

Цього року злили більше 10 тонн олії. Найбільш постраждали споживачі Рівненського, Костопільского, Дубенського та Гощанського районів. Важливо, крадіжки електрообладнання – це загроза життю людей, які наражають себе та оточуючих на небезпеку ураження електричним струмом.

У Кримінальному кодексі України передбачено покарання за крадіжки електроенергії та пошкодження об’єктів електроенергетики у вигляді позбавлення волі від 3 років до 15 років, якщо злочин спричинив загибель людей або заподіяв інші тяжкі наслідки.   

При виявленні робіт по демонтажу обладнання або зливу масла на підстанції, зняття дротів ліній електропередач, факти відкритий дверей підстанцій та проведення будь-яких робіт людьми, які не є працівниками енергокомпанії  (це можна визначити по спецодягу та напису на машині), ПАТ «Рівнеобленерго» просить відразу повідомляти компанію та міліцію.

 Телефони: +38 (0362)69-42-79,  +38 (0362) 22-42-45

 Або за адресою: вулиця Князя Володимира, 71 або в будь який структурний підрозділ ПАТ «Рівнеобленерго» у вашому районі.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.