Рівняни вчитимуться працювати на старовинному верстаті

У четвер, 16 липня, о 14.30 год у відділі інформації та документів виробничої тематики Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки відбудеться презентація виставки творчих робіт народної майстрині Тетяни Савочки, уроженки селища Степань Сарненського району Рівненської області.

На виставці представлені роботи з бісеру, шкіри, картини з пластиліну, м’яка іграшка, рушники, жіночі костюми вишиті бісером. У тематиці – переважають українські мотиви: портрет Тараса Шевченка, українська природа – калина, маки, квітучі сади та елементи побуту.

Майстриня – ініціативна, творча, володіє багатьма техніками майстерності, передає свій талант молодому поколінню, займається благодійністю. Для гостей і зацікавлених осіб вона проведе майстер-клас по техніці бісероткацтва.

Унікальний, зроблений своїми руками верстат, не складна, але мало поширена техніка роботи, вироби, що є неповторними, зробленими в одному екземплярі, атмосфера побуту минулого століття – все це чекає на презентації. Кожен із присутніх зможе доторкнутися до духу старини, зробивши виріб своїми руками на старинному верстаті.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.