Рівняни отримали призи за вчасно сплачені рахунки

Сьогодні, 15 липня, в приміщенні абонентної служби РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» відбувся черговий розіграш подарунків серед абонентів підприємства. За правилами Програми лояльності «Сумлінний платник», яка була започаткована в квітні минулого року, учасниками розіграшу стали абоненти, які не є боржниками та впродовж року вчасно сплачували за послуги водопостачання і водовідведення.

За словами начальника абонентної служби підприємства Олени Белелі, цього разу загальна кількість учасників склала 17 318 абонентів, які з червня 2014 по червень 2015 вчасно сплачували за спожиті послуги. Розіграш відбувся в присутності незалежного спостерігача – журналіста газети «Рівне Ракурс» Володимира Конєва та працівників підприємства. Даними на 1 липня комп’ютер наосліп обрав п’ять сумлінних платників. Переможцями розіграшу стали:

  • Степанович Олексій Володимирович (вул. О. Теліги);
  • Зданевич Василь Данилович (вул. С. Бандери);
  • Вівдюк Анатолій Профирович (вул. Буковинська);
  • Опейда Валентина Павлівна (вул. М. Вовчка);
  • Суханицький Сергій Миколайович (вул. Молодіжна).

РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» вітає усіх переможців акції! Свої подарунки рівняни можуть забрати в приміщенні абонентної служби водоканалу за адресою: місто Рівне, вул. Білякова, 6. Телефон для довідок: 28 26 03.

За повідомленням сектору зовнішніх зв’язків «Рівнеоблводоканал», при собі обов’язково мати паспорт та копію свідоцтва про ідентифікаційний код.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.