У Рівному таксист напав на жінок-активістів в дитячій лікарні

Таксист служби «1505» напав на громадських активістів  - Ліану Диновську,  Сергія Федчака та Інесу Шишкіну, які займаються волонтерством у дитячій обласній лікарні. Волонтерам вдалося зробити фото нападника та його  автомобіля. У соціальній мережі «Фейсбук» Інеса Шишкіна написала:

«Сьогодні на в'їзді в дитячу обласну лікарню на мене, мого друга Сергія Федчака та Ліану Диновську напав неадекватний таксист, який сам же не розрахував відстань для маневру і наїхав на бордюр. Після двоххвилинної лайки йому забракло словникового запасу і в хід пішло каміння у машину!!! Питання до керівництва служби таксі 1505: доки будуть працювати подібні дебіли у вас на роботі?»

Ліана Диновська розповіла, що таксист так жбурляв камінням, що пошкодив автомобіль, на якому вони приїхали:

- Таксист кидав у нас камінням, неодноразово попав в машину, чим спричинив матеріальну шкоду. Окрім того, все це дійство із погрозами і матами відбувалося неподалік дитячого приймального травматологічного пункту . Вирішити мирно ніяк не вдавалося, чоловік реально агресор. Як тільки побачив, що ми почали робити фото - втік. Шукаємо неадекватна разом.

Разом із тим, у «Фейсбуці» жінки звертаються до власника служби «1505» - відреагувати на цю публікацію і вжити заходів, адже вважають водія небезпечним для роботи із людьми. На фото чітко видно номерні знаки автомобіля ВК 7706 АМ.

 

Коментарі

Або 1505 каже, що це за машина, або байкотуємо цю службу.

чесно кажучи, ні про що стаття. "волонтери" неясно де були і що там робили, що на них водій напав. сам водій, і людина я нервова, але отак просто ні на кого не накинуся, і для такої реакції треба шоб вони(трійко героїв) реально себе повели як ті свині

Лайно а не людина, таких треба подалі від людей

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.