Рівненський "Ріверсайд" виконав зобов'язання по сплаті штрафу

Забудовник «Ріверсайд», який у Рівному зводить житловий будинок на вулиці Небесної сотні (колишня вул. Кіквідзе) виконав вимогу обласного управління Державної архітектурної інспекції та оплатив всі штрафи. Це підтверджують відповідні документи, зокрема, лист Товариства з обмеженої відповідальністю "Хлібпром" до обласного управління Державної архітектурної інспекції та платіжні доручення.

У листі зазначається наступне:

"На виконання постанови № 17-4.3/4 від 2.07.2015р. про накладання штрафу про правопорушення у сфері містобудівної діяльності абз.3 п.4 ч.2 ст. 2 Закону України "Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності" було сплачено 1096200,00 гривень.

"На виконання постанови № 17-4.3/5 від 2.07 про накладання штрафу про правопорушення у сфері містобудівної діяльності п.7  ч.2 ст. 2 Закону України "Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності" було сплачено 54810,00 гривень.

На виконання постанови № 17-4.3/6 від 2.07 про накладання штрафу про правопорушення у сфері містобудівної діяльності п.8  ч.2 Закону України "Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності" було сплачено 43848,00 гривень.

Таким чином, забудовник сплатив усі суми в повному обсязі у встановлений законом термін.

Нагадаємо, що під час перевірки ДАБІ, яка тривала з 19 по 25 червня, забудовник не надав жодного документа, який підтверджував би дозвіл чи право власності на будівництво. Тим самим “Ріверсайд” визнали самовільним будівництвом. Нині на тій земельній ділянці зведено майже сім поверхів. Водночас земельна ділянка, на якій проводилося будівництво, не перебувала у власності забудовника. Тому відповідно до документів, вказана ділянка на Кіквідзе, 66 біля річки Устя є власністю територіальної громади та знаходиться в оренді ПАТ “Концерн Хлібпром”.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.