Маленьким рівнянам пропонують "казково-шоколадні історії"

У дні літніх канікул у комунальному закладі «Рівненська обласна бібліотека для дітей» Рівненської обласної ради діє програма літніх читань «Літо на книжковій галявині», в рамках якої бібліотекарі знайомлять дітей з новими книгами й періодичними виданнями, проводять цікаві ігри та вікторини на майданчику поблизу бібліотеки (вул. Відінська, 13) та у сквері по вулиці Набережній. Про це повідомили у прес-службі Рівненської облради.

Про багаторічну історію виникнення шоколаду та секрети його виробництва можна дізнатися, познайомившись з книжково-ілюстративною виставкою «Казково – шоколадні історії», оформленою у відділі обслуговування дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, що на проспекті Миру,16.

– Юні читачі та любителі солодкого, переглянувши виставку, зможуть також прочитати цікаві художні книги на шоколадну тематику та поласувати корисним чорним, смачним молочним шоколадом або відчути смак білого, – розповідає заступник директора комунального закладу «Рівненська обласна бібліотека для дітей» Рівненської обласної ради Наталія Назарук. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.