Водія Олександра Музичка можуть позбавити волі на сім років

Сьогодні відбулося чергове судове засідання у Рівненському районному суді щодо водія Олександра Музичка (Білого) – Віталія Вотави. Хлопця звинувачують у незаконному придбанні, носінні та зберіганні вогнепальної зброї. Варто зазначити, що уже троє суддів, на яких була розписана ця справа, взяли самовідвід.

У судове засідання приїхало близько двадцяти прихильників Олександра Музичка, щоб  підтримати свого побратима Віталія Вотаву.

Прокурор Тернопільської обласної прокуратури Іван Чайка

У судовому засіданні прокурор Тернопільської обласної прокуратури Іван Чайка розповів про обставини вилучення зброї та затримання Віталія Вотави у ніч вбивства Олександра Музичка.

- Перебуваючи на автомобільній стоянці у селі Бармаки, в кобурі, на ремені штанів зберігав при собі вогнепальну зброю та бойові припаси без передбаченого Законом дозволу. Зброю він отримав у Народному домі в Рівному від Олександра Музичка щодо якого були окремі провадження. Проте їх закрили у зв’язку з смертю підозрюваного.

Адвокат Володимир Гнатущенко

Адвокат обвинуваченого Володимир Гнатущенко заявляє, що Віталій Вотава зброї не мав, її знайшли в автомобілі працівники міліції і підозрює, що пістолет був підкинутим.

- Його звинувачують, у тому, що був членом бандитського організованого злочинного угрупування разом із Олександром Музичком, був озброєний пістолетом, який потім вилучили. Зараз хочуть притягнути до кримінальної відповідальності за придбання, носіння, зберігання зброї, - зазначає адвокат Володимир Гнатущенко. - Зброя, яку вони вилучили у Віталія, належала працівникам міліції Тернопільської області, але справа у тому, що пістолет знайшли в машині. Насправді він не мав пістолета. Санкція статті передбачає позбавлення волі від трьох до семи років.

У судовому засіданні обидві сторони – обвинувачення і захист заявили клопотання про допит свідків. Прокурор Тернопільської обласної прокуратури Ігор Чайка просить допитати працівників правоохоронних органів міста Тернопіль, які здійснювали вилучення зброї та затримання Віталія Вотави. Втім адвокат Володимир Гнатущенко заявив, що люди із такими прізвищами в правоохоронних органах не працюють, а відтак їх допитають як фізичних осіб. Окрім того, адвокат каже, що уся справа щодо його підзахисного сфальсифікована, адже співставивши усі матеріали справи із трьох кримінальних проваджень і в них є суттєві розбіжності.

З огляду на те, що було вирішено допитати спочатку свідків зі сторони обвинувачення, які сьогодні не були присутніми, судове засідання перенесли на 9.30 год. 4 вересня 2015 року.

Коментарі

дане авто, вони сволота, віджали по моєму в "інсеко" на потреби революції)))), на нари бандюка!

"Санкція статті передбачає позбавлення волі від трьох до семи років."

а посадити можуть на 8

Ось так бандити стають героями-патріотами...

А ще хай скаже Вотава як віджимав автомобілі у бізнесменів та фірм - зокрема джипи, які потім продали (Міцубіші L-200). А бо, ще ті що колесять простори Рівненщини на чолі з Ковалем та Гранітним.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.