У Держсанепідемслужбі Рівненської області "полетіли" кадри

За результатами внутрішнього аудиту голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Чугунніков підписав погодження на звільнення начальника Головного управління Держсанепідемслужби в Рівненській області Олександра Білявського та директора Рівненського лабораторного центру Держсанепідемслужби Геннадія Шевченка. Посадовців звільнили за систематичне невиконання умов контракту, що спричинило збитки для бюджету у розмірі 414,4 тисяч гривень.

Зокрема, як йдеться у поданні на звільнення, ці збитки були завдані через прийняття необґрунтованих та несвоєчасних рішень, невжиття належних заходів для забезпечення ефективного і результативного управління бюджетними коштами.

Як зазначає прес-служба Рівненскої ОДА, це вже не перший випадок відповідних кадрових рішень. Ще у лютому цього року, після затримання Тараса Пустовіта під час спроби отримати хабара, була ініційована аудиторська перевірка усіх управлінь та відомств облдержадміністрації. За її результатами було звільнено начальника управління інфраструктури та промисловості ОДА Олександра Сергієнка.

Коментарі

як миленько-звільнили. Подивіться на збитки бюджету ГШ по котляревського.крайня хата біля гуртожитку...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.