На Рівненщині молотять ранні зернові

На Рівненщині тривають жнива. Так, озимого ячменю аграрії зібрали вже з понад 7 тисяч гектарів. А це складає 42 відсотки усіх засіяних площ. З них намолотили більше 8 тисяч тонн зерна. Найвища урожайність спостерігається у Здолбунівському районі, а це майже 48 центнерів з гектару, у Млинівському та Рівненському районах - близько 45 центнерів з гектару.

Тим часом в області намолотили понад 4 тисячі тонн озимого ріпаку з близько 2 тисяч гектарів посівної площі. Найвищу урожайність забезпечили сільгосппідприємства Острозького району – 36 центнерів з гектару, Радивилівського – 30 та Дубенського - понад 25 центнерів на гектар.

Як зазначає прес-служба Рівненської ОДА, площа до збирання ранніх зернових та ріпаку в області становить 212,8 тисяч гектарів, в тому числі по сільськогосподарських підприємствах 96 тисяч гектарів.

Ключові слова: 

Коментарі

Колеги, тут Влад Ісаєв тижнів два тому оголошення розміщував, що вакансія в нього на Прес-центрі є, то цю вакансію створила я - тим, що звільнилася сама. Якщо хтось надумається йти, застерігаю - може кинути на гроші! Мене кинув. Спочатку обіцяв, що "кидалово не буде", а потім відмовився доплатити обумовлену суму.
Про нього й раніше казали, що липкі руки має, до яких гроші прилипають... але то все, мабуть, заздрісники пліткували, процесу "прилипання" ніхто ж не бачив.
Гроші, які на мені зекономив, певне, спрямував на купівлю додаткових заходів на сайт, щоб показати інвестору якийсь результат. Звідки заходи, видно тут: http://www.similarweb.com/website/press-centr.com#
До всього, ще цілу купу негативу відчуєте й вислухаєте. Як каже Оля Фреймут, НЕ РАДЖУ.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.