Рівняни самотужки наводять лад в обласній лікарні

Рівненська активістка Ліана Диновська потрапила із своїм сином до обласної лікарні у відділення планової хірургії і була вражена умовами, в яких доводиться перебувати діткам після операції. Втім каже, що поборів у лікарні немає (принаймні, у неї не просили), хірурги та увесь медперсонал дуже хороші. Разом із тим, у самому відділенні немає навіть іграшок для дітей у спеціальній кімнаті. Точніше вони є, але ледь не сторічної давності. Жінка розповідає, що розуміє, це не вина лікарів і наразі багато у лікарні вже зроблено.

Ось такі були іграшки у ігровій кімнаті

Допоки дитина перебувала у відділенні і йому було заборонено виходити на вулицю, Ліана Диновська зайнялася волонтерством. Вона закликала усіх небайдужих рівнян долучитися до флешмобу «Придбай іграшку дитині».

Придбане небайдужими рівнянами

Каже, що була приємно враженою тою допомогою, яку почали надавати її друзі. Хтось купив сучасний телевізор, хтось привіз DVD програвач і диски з казками, інші - приносили книги, іграшки, стільчики, вона і сама дещо купувала.

Подарований лікарні програвач

- Потрапивши у лікарню я побачила проблему - відсутність облаштування дитячої ігрової. Розумію, що проблема занепаду та руйнації справа багатьох попередніх років, вирішила залучити до певного волонтерства всіх своїх друзів, адже разом все можливо, - розповідає жінка. - Зараз вже облаштували дитячу ігрову. Пізніше побачила відсутність ігрового майданчика для дітей та елементарних лавок, адже прооперовані діти не можуть довго ходити, а свіже повітря вкрай необхідне. Хочу закликати всіх,  хто може допомогти хворим діткам, адже деякі з них проживають свої останні дні саме в цьому закладі ..

В такому стані зараз знаходиться дитячий майданчик, який уже незабаром відремонтують активісти

Дитину Ліани Диновської уже із лікарні виписали, втім жінка настільки перейнялася проблемами закладу, що почала шукати охочих допомогти у відновленні лавочок. Хтось зробив необхідного розміру доски, інші привезли фарбу. Навіть купили гойдалку. Каже, що головний лікар активно допомагає - залучили до роботи технічний персонал лікарні. Втім, однієї гойдалки замало, активісти закликають долучитися до благородної справи. Ціна однієї гойдалки близько двох-трьох тисяч гривень…

 

Коментарі

А чому звернули увагу лише на дитячу обласну? Завітайте до лікарні на Мірющенка. Потрапила на термінову операцію, ще від наркозу не відійшла - принесли 2 списки по півтори тисячі кожний, треба ліки, які витратили на мене, повернути. Невже не можна почекати, поки в себе прийду? Чи боялись, що я з розрізаним животом втечу у вікно і не віддам ліки??? Так і не випустили з реанімації у відділення, поки чоловік всі ліки не відкупив.
Біля 300 грн. - на побутову хімію у відділення. З тих 300 грн. лише 1 шматок мила лежав у туалеті, більш нічого. На вихідних, коли лікарів немає, смітники у туалеті переповнені, все на підлозі. Дверей до кабінок у туалеті немає, шторками завісили.
За постільну білизну - заплати 20 грн. З якого переляку??? Чи я на швидкій мала їхати з постільною білизною, шваброю, віником та пакетом порошків і полотенець???
Деякі підготовчі маніпуляції зробили - заплати санітарці, бо вона старалась.
В кінці, при виписці - заплати в касу благодійні внески. Так треба. Бо не випишемо. Сума - 500 грн. Нормально так???

Я лікарям вдячна, вони молодці. Краще їм платити ті гроші. Бо дехто працює, а дехто набиває свою кишеню. Мали б совість - все обшарпане, страшне. Ні копійки з благодійних внесків не вкладається у ремонт. І працюють дівчата, добрі людит, за копійки.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.