На Рівненщині фестивалили юні олімпійці

Черговий тур спортивно-масового фестивалю «Олімпійське літо» провели у дитячому санаторно-оздоровчому комплексі «Електронік-Рівне», що в селі Кустин Рівненського району.

Для понад трьох сотень дітей, які відпочивають у таборі, організатори підготували дистанції спортивних естафет та все, що потрібно для змагань у індивідуальних конкурсах.

Юні олімпійці змагалися в командних естафетах «Футбол», «Баскетбол», «Волейбол», «Фітбол», виявляючи свою спритність, швидкість і вправність у поводженні з різними м’ячами. Переможців та призерів командних змагань визначили за сумою місць, зайнятих у естафетах.

В індивідуальних конкурсах усі охочі мали можливість продемонструвати свою вправність у володінні гімнастичним обручем, скакалкою, у вмінні набивати футбольного м’яча та влучність у накиданні кілець на піраміди.

Переможцям та призерам командних змагань і звитяжцям індивідуальних конкурсів від організаторів свята - обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області – дісталися дипломи і медалі.

Про це повідомили у прес-службі Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.