Жителів Рівненщини неординарно запросили на "Бандерштат"

Цими вихідними у парку поблизу Майдану Незалежності Дубна молодь Дубенського осередку Національного Альянсу в оригінальний спосіб запрошувала мешанців свого міста на головний націоналістичний фестиваль країни «Бандерштат-2015».

Між деревами на натягнутій мотузці розмістили величезні червоно-чорні літери, які склали назву фестивалю «Бандерштат», поруч висіли плакати із інформацією про фестиваль. Аби перенести дубенчан в атмосферу музичного драйву та націоналістичного духу фестивалю організатори акції поруч на вивісили фотовиставку найкращих світлин фестивалю. Під час акції лунало аудіо-запрошення на Бандерштат.

Дубенчани роздивлялись прикрашену синьо-жовтим та червоно-чорним прапором бандерштатну експозицію та розпитували про фестиваль. А для ще більшої інформованості мешканців міста альянсівці роздали флаєри з інформацією про Бандерштат. Щороку фестиваль відвідує все більша і більша кількість дубенчан, адже Дубно патріотичне та Бандерівське місто, на головних вулицях якого ще з дореволюційних часів висять червоно-чорні прапори. Тож дубенчани з нетерпінням чекають на Бандерштат, а Бандерштат з нетерпінням чекає на дубенчан.

Довідково. Щорічний фестиваль Бандерштат вже вдевяте пройде на Волині, в Луцьк у Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки з 31 липня по 2 серпня. Хедлайнерами цьогорічного «Бандерштату» стануть: Тартак, Brutto, ONUKA, O.Torvald, Тінь Сонця, Роллік’С, Фіолет та інші. Також у програмі фестивалю будуть традиційні для «Бандерштату» гутірки, майстер-класи, літературні читання, дитяче містечко, патріотичні квести, нічні кіноперегляди, безкоштовні татуювання та боді-арт патріотичного змісту, ярмарок народних майстрів та українських брендів, спортивні змагання, тематичні виставки, та багато іншого. Частина виручених від фестивалю коштів піде на потреби українських солдатів, які воюють в зоні АТО. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.