Рівненському аеропорту відшкодують майже 700 тисяч гривень

Прокуратура вжила заходи до відшкодування на користь ОКП «Міжнародний аеропорт Рівне» майже 700 тис. грн.

20.07.2015

За результатами розгляду господарським судом міста Києва позову прокуратури Рівненщини в інтересах держави в особі ОКП «Міжнародний аеропорт Рівне» постановлено стягнути на користь останнього 643 тисячі гривень.

Вказану суму одне із столичних товариств заборгувало за надані рівненським обласним комунальним підприємством згідно укладеного договору послуги з аеропортового обслуговування повітряних суден.

Крім того, 13 липня господарський суд Рівненської області задовольнив позовні вимоги прокуратури в інтересах держави в особі Рівненської обласної ради та ОКП «Міжнародний аеропорт Рівне» до місцевого підприємця. Винесено рішення про розірвання з ним двох договорів оренди та повернення у комунальну власність приміщення гаража та території автостоянки загальною вартістю 378 тисяч гривень.

Як зазначає прес-служба прокуратури Рівненської області, підприємець також заплатить аеропорту 35 тисяч гривень боргу з орендної плати. Таким чином, органи прокуратури Рівненської області шляхом реалізації представницьких повноважень вжили заходи до відшкодування на користь ОКП «Міжнародний аеропорт Рівне» майже 700 тисяч гривень. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.