У Рівному незрячих безкоштовно навчать комп’ютерної грамотності

З сьогоднішнього дня інтернет-центр «Окуляр» для слабозорих та незрячих людей, що діє у комунальному закладі «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека», запрошує на безкоштовні індивідуальні та групові заняття з опанування комп’ютерної грамотності, Інтернету та основних програм, необхідних сучасній людині.

Користувачі інтернет-центру за допомогою консультанта можуть навчитися працювати за комп'ютером, шукати інформацію в мережі Інтернет, друкувати текст десятипальцевим методом за допомогою програм збільшення зображення, синтезатора мови та клавіатурного тренажера. Також відвідувачі книгозбірні можуть скористатися фондом аудіокниг, ознайомитися з колекцією фільмів із субтитрами та «жестовим» супроводом, взяти участь в інтелектуально-насиченому дозвіллі, відвідати літературно-мистецькі заходи.

Як зазначає прес-служба Рівненської облради, на навчання можна записатися, завітавши до комунального закладу «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» Рівненської обласної ради за адресою: вулиця Короленка, 6, 2-й поверх, інтернет-центр «Окуляр». Також можна зателефонувати за номером 26-26-75, написати лист на електронну адресу: metod@libr.rv.ua.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.