Щоб зекономити у лікарні на Рівненщині встановили твердопаливний котел

Корецька обласна лікарня відновного лікування стала ще одним комунальним закладом Рівненщини, де впроваджують енергозберігаючі технології. Задля зменшення споживання газу в лікарні встановили твердопаливний котел.

«Курс на поступове скидання «газового зашморгу» є правильним і наша область з нього не зверне», – заявив голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов. За його словами, у першу чергу до альтернативних котелень приєднують лікувальні та інші соціальні заклади, які як і вся область, цьогоріч мають скоротити обсяги споживання енергоресурсів та перейти з газу на інші види палива.

- «Це господарський підхід – для заміщення тисячі кубометрів газу потрібно дві з половиною тонни палет. Це дозволяє зекономити і на гарячій воді, і на опаленні, оскільки тверде паливо приблизно в 2,5 рази дешевше, ніж газ. Економніше й обирати котел з механічною подачею палива. Тоді не доведеться додатково сплачувати за електроенергію», – ділиться Михайло Кириллов рецептом економії бюджетних коштів.

Тим не менше, у Корці вирішили газове опалення не демонтувати, а законсервувати.
За нинішніх тарифів на газ, два твердопаливні котли окупляться досить швидко, за 2-3 роки, переконаний головний лікар Корецької обласної лікарні відновного лікування Анатолій Миронець. Він зазначає, що у випадку чого з російським паливом, комунальний заклад буде з теплом та гарячою водою.

Як зазначає прес-служба Рівненської обласної ради, до комунального закладу «Корецька обласна лікарня відновного лікування» Рівненської обласної ради приїжджають недужі не лише з різних куточків України, але й Західної Європи. Природна азотно-радонова вода робить дива, кажуть пацієнти. Вона помічна у разі захворювань кісток, м’язів і сухожиль, травм периферійної нервової системи, серцево-судинної дистонії після перенесення інфекцій та інтоксикації, при гіпертонічній хворобі – всього у 25 позиціях. Прийшовши на милицях, після курсу лікування, люди стають на ноги. А ще у гіпертоніків нормалізується тиск та поліпшується загальне самопочуття.
 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.