Рівненські батьки все для школи можуть придбати у гуртівні "Розумна іграшка"

Зовсім скоро 1 вересня, а значить дітки сядуть за парти, щоб отримати нові знання. Для того, щоб дитина гарно навчалася і отримувала хороші оцінки у школі, батькам варто приділяти більше часу для розвитку малюка. У цьому їм допоможуть розвиваючі іграшки, які з раннього дитинства зацікавлять Вашого малюка та розвиватимуть мислення, логіку і пам'ять. У рівненській гуртівні "Розумна іграшка" вам неодмінно запропонують величезний вибір саме таких корисних іграшок.

 

У гуртівні "Розумна іграшка" можна придбати все для шкоди: канцтовари високої якості за доступними цінами, сучасні рюкзаки, які мають модний дизайн та шкільне приладдя. Ви неодмінно підберете вашій дитині все необхідне для занять у школі чи дитячому садочку.

Розумні іграшки — розумні діти. Саме завдяки їм малюки навчаються у цікавій формі.

Також у гуртівні можна знайти розвиваючі, а також м’які іграшки, набори для творчості, настільні ігри, спортивні товари, іграшки з дерева, пазли, конструктори, книги, а ще велосипеди, самокати, ролики.

У гуртівні "Розумна іграшка" вся продукція сертифікована і абсолютно безпечна.

Батькам також варто подумати і про дозвілля своїх діток. Для старших можна придбати велосипеди, самокати, ролики, для молодших - конструктори, машинки, ляльки. Все залежить від вподобань дитини.

До речі, у гуртівні діють гуртові ціни для роздрібних клієнтів. Отож поспішайте придбати іграшки для Ваших діток!

Адреса: м. Рівне, вул. Біла, 53 (колишні аптечні склади).

Графік роботи: Пн.–Нд.: 08:00–20:00. Без перерви і вихідних.

Більше інформації можна знайти на сайті: smarttoys.com.ua