Через крадіжки рівняни залишаться без світла

Через крадіжку трансформаторної олії з 19 липня припинено електропостачання в селі Любахи Володимирецького району. З силового трансформатору було злито більше 300 кілограм трансформаторної олії, що призвело до виходу трансформатору з ладу, споживачі залишились без електропостачання. ПАТ «Рівнеобленерго» проводить відновлювальні роботи, але для повної ліквідації наслідків виводу з ладу трансформатора ще потрібен час.

Так, 18 липня, під час незаконної порізки дерев в охоронній зоні лінії електропередач невідомі пошкодили діючу лінію електропередач у селі Михалин, Березнівського району. Аварія сталася внаслідок падіння дерева, яке порвало проводи в прольоті опор ліній електропередач, що в свою чергу призвело до тривалого порушення нормальної роботи лінії електропередач та припинення електропостачання споживачів, жителів вказаного та сусідніх населених пунктів району.

Сьогодні електропостачання відновили, але такі протиправні дії не тільки залишають мешканців без світла, але й наражають на небезпеку ураження електричним струмом.

ПАТ «Рівнеобленерго» нагадує при виявленні робіт по демонтажу обладнання або зливу масла на підстанції, зняття дротів ліній електропередач, несанкціонованих робіт поблизу ліній електропередач, факти відкритий дверей підстанцій та проведення будь-яких робіт людьми, які не є працівниками енергокомпанії  (це можна визначити по спецодягу та напису на машині), ПАТ «Рівнеобленерго» просить відразу повідомляти компанію та міліцію.

Телефони: +38 (0362)69-42-79 та +38 (0362) 22-42-45

Або за адресою: Рівне, вул. Князя Володимира, 71 або в будь який структурний підрозділ ПАТ «Рівнеобленерго» у вашому районі.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.