У Рівному особливих діток лікуватимуть іпотерапією

У середу, четвер та п’ятницю діти з особливими потребами – читачі комунального закладу «Рівненська обласна бібліотека для молоді» відвідають заняття з іпотерапії, де разом із завідувачкою секції «Кінний двір» Рівненського зоопарку Надією Ляшук навчатимуться верховій їзді з лікувальною метою.

– Дванадцять наших читачів відвідують зоопарк. Для декого з них, як от для дівчинки, хворої на ДЦП, яка приїхала у Рівне із бабусею із зони АТО, ми організовуємо довіз на інватаксі за рахунок коштів, які виграла бібліотека в конкурсі міні-грантів бібліотечних ініціатив в рамках реалізації проекту «Життя без обмежень», – розповідає заступник директора комунального закладу «Рівненська обласна бібліотека для молоді» Рівненської обласної ради Світлана Патрикей. – У день на конику може покататися троє або четверо діток. Початок занять о 10.00.

Також вперше в бібліотеці за участю психолога відбувається комплекс терапевтичних заходів для дітей з обмеженими можливостями. Усі бажаючі мають можливість відвідувати ще й такі заходи як казкотерапія, екотерапія, ігротерапія, та здобути навики роботи з клавіатурою з метою розвитку маніпулятивної діяльності.

У відділі сімейного читання на постійній основі діє творча майстерня «АRT-простір», де щочетверга діти з особливими потребами завдяки найрізноманітнішим видам мистецтва досягають певних позитивних зрушень в емоційному, інтелектуальному і особистісному зростанні. Як зазначає прес-служба Рівненської облради, допомагає їм у цьому майстриня, читач бібліотеки Антоніна Шафранська.

Метою проекту «Життя без обмежень» є підтримка і сприяння в соціально-культурній адаптації та інтеграції в соціум дітей та молоді з особливими потребами із залученням відповідних спеціалістів та наявних кадрових бібліотечних ресурсів.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.