Ексклюзивне відео моменту зіткнення смертельної аварії у Рівному. ВІДЕО

До редакції сайту "ВСЕ" потрапили відео із камери спостереження, яке було відзнято у день смертельної аварії, що трапилася у суботу18 липня. 

Нагадаємо, водій мотоциклу, який рухався вулицею Соборною зі сторони Луцького кільця влетів в автомобіль "Dacia" із шашкою таксі. Через кілька годин мотоцикліст загинув.

У Рівному страшна аварія - мотоцикліст "влетів" у таксі. ФОТО+ВІДЕО

Момент зіткнення видно на 3:41 хвилині.

Отож, чекаємо висновків експертизи ДАІ.

 

Коментарі

Де це ви побачили, що таксі шалено мчалось? Мотоцикл дійсно летів як скажений, а таксі повертало наліво - при лівому повороті не дуже розженешся...

одним "хрущем " меньше.
а если бы в этот момент на переходе семья шла ????? женщина беременная ? дети ????

Вы дебіли. які мажори.. на відео чітко видно що таксі шалено мчалось, всі інші авто порівняно з ним повзли... які ще запитання?? і до чого тут питання про не рівні можливості всіх людей, так було і буде завжди, змиріться.

Я живу перехресті де вночі ці уроди спати не дають,іноді хочеться по ньому срельнути з якоїсь ружбайки. Батьків його жалко,а його ні грама.

"А КАТАЮТЬС НОЧЮ ШОБ МЕНЬШЕ ДІбилов На ДОРОЗІ БУЛО"-саме вночі,і дЕбіли,замість спати і відновлюватись до наступного робочого дня і вилазять,шо нечиста...а,родичі,з гарячою смолою, вже казани для них підготували:))

Шоновний, якби тільки ночью катались, а то ж години з 19 вечера страшно дорогу переходити, дітей взагалі самих не відпускаю, хоч не малі вже. Якщо мають мрію поганяти, то нехай поза містом ганяють, а не наражають на небезпеку людей, які мріють просто ЖИТИ.

знову началося розмови про мажорив)
Шановний як ти каж ці *МажОРИ* тількі працють вони не на сильно і таких посадах,і горбатяться за копийки шоб назбирати на свою мрію мотоцикл,поттим роботаю на без ітд щоб получіти задоволення,вони ине ходять по нічним клубам непросажують там бабло
А КАТАЮТЬС НОЧЮ ШОБ МЕНЬШЕ ДІбилов На ДОРОЗІ БУЛО

Город ближе к ночи превращается в мажор-ралли. В субботу 2 бэхи с Черновола на Соборную поворачивали визжа шинами в заносе. Байкеры вообще себя ведут как-будто 9 жизней у каждого.
Господа мажоры, посмотрите на последствия! Ваши крыши и блаты до лампочки на том свете, ведите себя по человечески!
ГАИшники как всегда не при делах, крышевать "решал" или тормозить машины в центре это нормально. Навести хотя бы видимость порядка на улицах не про них...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.