На Рівненській АЕС не працюватиме четвертий енергоблок

61 добу енергоблок №4 на Рівненській АЕС не працюватиме , бо його відключили від енергомережі України. Повідомляють, що у зв’язку із проведенням планового ремонту, який орінтовно триватиме 61 добу.

Під час ремонту енергоблоку Рівненської АЕС планується виконати перевантаження ядерного палива, середній ремонт реактора і турбогенератора ТГ-6, капітальний та поточні ремонти головних циркуляційних насосів та поточний ремонт компенсатора тиску. Станом на сьогодні в роботі перебувають три енергоблоки Рівненської АЕС із сумарним навантаженням 1780 МВт.

Як пише "РВ", про це повідомляє прес-центр НАЕК "Енергоатом".

Ключові слова: 

Коментарі

"наш уряд"- це чий,уточни будь-ласка,мєндєля,чи бакая???який з них-твій?:))

не вірте тому що вам кажуть "офіційні ЗМІ", в мене швагро працює на атомці, він розказує що після майдану, наш уряд з політичних міркувань відмовився закуповувати в Россії пальне для атомних, почали купувати в америці. Тільки американські "карандаші" (це так вони називають стержні які слугують паливом для атомок) не розраховані під радянські реактори, і реакторні блоки починають грітися і спрацбовує аварійна система відключення, (в Чорнобилі у 1986 навмисне піднімали температуру реактору, поки вона не перейшла у некеровану стадію) таке вже було на Запоріжській АЕС, тоді в офіційних джерелах теж аварійне відключення блоку назвали "плановими ремонтними роботами". Ось так через політику ми стоїмо на межі нового Чорнобиля. Тільки навряд чи тепер хтось буде евакуювати людей ...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.