На Рівненщині відбувся фестиваль «Червона калина»

Цими вихідними у Дубенській виховній колонії управління ДПтС України в Рівненській області відбувся ХІХ фестиваль художньої самодіяльної творчості засуджених «Червона калина». Цьогоріч він мав тематику «Єднаймося друзі в єдину родину – в святу незалежну соборну Україну».

Естафета фестивалю до Дубенській виховної колонії прийшла із Прилуцької виховної колонії управління ДПтС України в Чернігівській області.

Традиційно концертну програму відкрили із внесення Прапору та  Гімну України. Благословив присутніх Благочинний Дубенського району, митрофорний протоієрей, настоятель Свято-Георгіївського храму отець Євгеній.

У своїх виступах вихованці декламували патріотичні вірші, театралізовано відтворили сценки подій, які відбуваються на теренах нашої держави, також співали пісні та танцювали. Активно допомагали готувати номери вихованцям установи – шкільна молодь міста Дубно, студенти Дубенського коледжу культури та мистецтв. До виступів засуджених також приєдналися танцювальний колектив «Калинонька».

Вже доброю традицією на даному заході стало вручення паспортів  громадянина України засудженим колонії. Так, начальник Дубенського районного відділу управління Державної міграційної служби у Рівненській області Олександр Гаврилюк вручив паспорти двом вихованцям установи.

Особливим цей день став також для вихованців, які своїм сумлінним відношенням до праці, навчання та активною участю у громадському житті досягли умовно-дострокового звільнення. Начальник Дубенської виховної колонії Валентин Марач урочисто вручив юнакам довідки про звільнення, а отець Євгеній благословив у нову та радісну дорогу.

Як повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області, по завершенню заходу вихованці Дубенської ВК отримали подарунки у вигляді спортивного інвентарю, солодощів та речей першої необхідності.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.