Рівненська волонтерка Вікторія Шинкаренко йде в мери

Волонтер батальйону "Дар" Вікторія Шинкаренко балотуватиметься на міського голову Рівного. Про це вона заявила під час брифінгу, який нині триває.

Нагадаємо, Вікторія Шинкаренко одною з перших почала займатися волонтерством у Рівному. Свого часу, волонтери пропонували її на очільника Рівненської ОДА і збирали за це підписи. Згодом на заступника голови облдержадміністрації. Нині вона спробує свої сили в мерських перегонах.

У «Фейсбуці» Вікторія Шинкаренко пояснила своє рішення так:

"Останні півтора року змінили життя багатьох людей, в тому числі і моє. Я спілкуюсь з величезною кількістю різних людей, і всі кажуть, був Майдан, є війна, але тут в тилу нічого не змінюється. Процвітає корупція, хабарництво, і що саме головне влада на місцях не спроможна, або не бажає з цим боротись і щось змінювати. Це страшно. Страшно, тому що є небесна сотня, а зараз є уже небесна дивізія тих, хто віддали за Україну саме найдорожче — своє життя.

Це дістало.

Дістала байдужість і беззубість влади. Дістали різного роду люди, які вважають себе політиками, роблять популістичні заяви і нічого не роблять. Це було б смішно, якби не було стільки життів, відданих за нас з вами.

Коли я та мої однодумці розпочинали нашу справу у нас взагалі не було ніяких планів. Ми, як і всі вважали що військова криза мине, влада розпочне реформи, ми всі повернемось до свого звичного життя.

Постійно спілкуюсь з військовими та людьми, які нам допомагають, всі задають одне питання — "Чому ви, ті хто взяли на себе функції держави, не йдете у владу?" Військові взагалі люди прямі, і вони задають питання прямо у лоба. Вони хочуть одного, перемогти і повернутися додому, до своїх сімей. Вони хочуть бачити результати роботи і влади. Вони воювали за це. Всі хочуть бачити реальні зміни, а не зашкарублу систему, де всі можновладці пристосувались до нових умов і надалі продовжують грабувати людей. Тому я вирішила прийняти пропозицію наших хлопців.

Я прийняла рішення прийняти участь у виборах на посаду міського голови міста Рівне".

Коментарі

не хочу ображати ВІку, але вона дилетант в більшості, і знавець...чоловічої психології-ось і отримує підтримку ...

Трохи ви загнули про "волонтери пропонували Вікторію на голову ОДА, а потім у замісники". Запропонував "відомий світило політтехнологій" Юрій Дюг. Підтримало його людей з десять. Самі ДАРівці у більшості були, м"яко кажучи, шоковані. Тоді ж, одна більш досвідчена і тверезо думаюча людина, запропонувала варіант із замом. Але, чи то зустрівши супротив з боку соратників по волонтерству, чи то амбіції не дозволили погоджуватись на другорядні ролі, чи то розуміння безперспективності і недоречності спроби, все ж справу спустили "на тормоза" і зробили вигляд, що "пожартували".

Мало наворовала у людей и у военных. Даже отчитатся за свой дар не может. А теперь ей мало. Нужно больше красть. По крупному. Пустите еее во власть. Сам янукович будет у нее учиттся мастерству воровки

а ну ка признайся Віка скільки ящиків шампанського і банок ікри вижрали на складі за зібрані в людей гроші? Я не спорю на частину грошей трохи щось куплялось , але основною частиною грошей розпоряжалась ти сама як хотіла. Скоро це стане явним!

може 500-1000 голосів і набере) Для тих хто не зрозумів то це технічний кандидат Хомка, що б голоси Якимця відібрати.

Анонімний обсер - це все, на що здатні місцеві "майстри компромату"? От засранці)))
Тримайся Шинкаренко - в тебе все вийде. Як завжди)))

Тепер хоч є за кого голосувати
Удачі вам Вікторія, а судячи з коментарів, ще й терпіння!

Ця барига на фото продала мені зі складу беушну форму коли я йшов служити за 500 гривен а берци за 200 гривень. Труси і носкі літні а це було зимою дала безплатно. Барига вона і під час війни залишається баригою. Правда вікуся?

Ну що почалось.Готуємось отримувати великі порції компромату ,свідчення людей які бачили як
Віка крала,додатково розкажуть про сексуальні вподобання- і все з третіх вуст.
Віка тримайся-добро переможе зло.

За який табір йде мова? Конкретніше....

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.