Маленькі рівняни "Чайки" долучилися до спортивно-масового фестивалю

До спортивно-масового фестивалю «Олімпійське літо» долучилися діти, які зараз відпочивають в  оздоровчому комплексі  «Чайка», що в селі Хрінники Демидівського району. Вчора туди зі спортивною програмою завітали працівники комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради. Діти із задоволенням взяли участь у командних естафетах та індивідуальних конкурсах з використанням різноманітного  спортивного інвентарю. 

 Заховавшись від спекотного сонця у затінку розлогих лип та сосен, вони змагалися в естафетах «Футбол», «Баскетбол», «Волейбол», «Фітбол», виявляючи свою спритність, швидкість і вправність у поводженні з різними м’ячами. Впродовж кількох годин на майданчику панувала атмосфера справжнього спортивного суперництва. Врешті, загальну перемогу здобула команда «Барселона». Друге місце вибороли хлопці та дівчата з команди  «Красунчики». Бронзові нагороди дісталися команді «Лимони».

В індивідуальних конкурсах всі охочі мали можливість продемонструвати свою вправність у володінні гімнастичним обручем, скакалкою, вміння набивати футбольного м’яча та влучність у накиданні кілець на піраміди. У конкурсі  «Гімнастичний» у тривалій і запеклій боротьбі перемогу виборола Олександра Баглик. У спортивному конкурсі «Скакалка» перемогла Марія Завадська. Вона ж продемонструвала абсолютну влучність у накиданні кілець на піраміди, зробивши десять результативних кидків з десяти спроб. З футбольним м’ячем найдовше протримався Мар’ян Мазук, виборовши звання «Володар м’яча».

Переможці та призери командних змагань нагороджені дипломами і медалями комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради. А звитяжцям індивідуальних конкурсів дісталися дипломи КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» та призи від відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.