На Рівненщині зруйнований дах школи обіцяють відремонтувати

Ще в квітні у селі Квітневе, Дубенського району буревій зруйнував дах над спортзалом і котельнею у місцевій школі. Певний час школа так і стояла відкритою. Згодом, діри на даху залатали. Та мешканці села нарікають, що школа затикає і побоюються, що восени дітям просто буде ніде навчатися і все зруйнується вщент. 

Тим часом голова Дубенської РДА Юрій Парфенюк каже, що у травні тимчасово зруйнований дах перекрили будівельним матеріалом, що не пропускає вологу - гідробар'єром.

- Нині в школі трішки протікають стіни при сильному дощі, але вже є проект капітального ремонту зруйнованої частини даху школи. Зараз вже підвозять будівельні матеріали, є документи експертизи і думаю до кінця тижня, якщо погода дозволить ми приступимо до ремонтних робіт. Взагалі, у школі є питання капітального ремонту всього даху, але зараз на це немає коштів. Можливо, вдасться їх отримати через бюджет розвитку, наразі я шукаю такі можливості. А до 10 серпня ремонт зруйнованої частини даху плануємо завершити, - розповів Юрій Парфенюк.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.