Рівнянам постачатиме газ нове підприємство

На виконання положень Закону України «Про засади функціонування ринку природного газу» з 1 липня 2015 року постачати газ за регульованим тарифом споживачам Рівненської області розпочало нове газопостачальне підприємство – ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ». Про це повідомляє прес-служба "Рівнегаз".

 

 

Всім абонентам були доставлені рахунки-фактури та повідомлення про зміну постачальника газу і зміну номерів особових абонентських рахунків, що викликало масові звернення споживачів до абонентних служб.

Сплаченні Вами кошти з 1 липня 2015 року зараховуються на розподільчий рахунок нової газопостачальної організації ТОВ «РІВНЕГАЗ ЗБУТ» та поступають на Ваші особові рахунки як і раніше, також зберігаються всі борги та передоплати.

Банки та відділення поштового зв’язку приймають платежі як за новими, так і за старими номерами абонентських рахунків.

Щодо призначених субсидій та пільг, то вони будуть надаватися і в подальшому без додаткового переоформлення.

Тому не варто хвилюватися і поспішати із укладанням нового договору, оскільки це створює черги та незручності для Вас.

З метою укладання договорів споживачам поступово будуть направлятись для ознайомлення примірник типового договору на постачання природного газу, заява-анкета, а при потребі – перелік копій необхідних документів. Після отримання цих документів та ознайомлення з ними,просимо звертатись до абонентської служби газового господарства.

Детальніше про зміну постачальника природного газу Ви можете дізнатись за посиланням: http://rv.104.ua/ua/services/new-services. Про це повідомляє прес-служба "Рівнегазу".

 

на правах реклами

Ключові слова: