Онлайн трансляція сесії Рівнеради: як депутати прийматимуть зміни до бюджету

Друге пленарне засідання 52-ї сесії Рівненської міської ради відбудеться у четвер, 23 липня, о 10 годині відбудеться. Про це повідомили у прес-службі міськради.

На засіданні сесії депутати мають продовжити розгляд питань, внесених до порядку деннного, серед яких і питання про прийняття змін до бюджету міста на 2015 рік та низка інших. 

Нагадаємо, перше пленарне засідання відбулося 16 липня. Міські обранці прийняли низку рішень щодо питань порядку денного та звернень, які запропонували на початку засідання. 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Сесія Рівнеради: від звернень щодо виробництва пива до комунальних проблем 

10:04 Сесію Рівнеради знову пікетують

Рівняни з плакатами прийшли на сесію Рівнеської міськради. Вони вимагають, аби будівля на вулиці Поштовій мала свого господаря і хочуть продовжити там оренду будівлі.

У чому саме суть конфлікту пікетувальники не розповідають, але обіцяли прийти до сесійної зали та озвучити всі свої вимоги депутатам.

Нагадаємо, сьогодні друге пленарне засідання сесії Рівненської міськради. Депутати мають розглянути низку питань, серед яких і зміни до бюджету міста. Наразі у сесійній залі присутні 34 міські обранці.

10:10 Вкладники рівненського "Ріверсайду" вимагають у депутатів дозволити добудову будинку

Вкладники "Ріверсайду", який будує будинок на вулиці Небесній Сотні (колишня Кіквідзе) у Рівному вимагають у депутатів Рівненської міськради дозволити добудову будинку, частину коштів за квартири в якому вони вже заплатили забудовнику.

Як повідомила депутат Людмила Туровська, наразі забудовник оплатив 1 мільйон 200 тисяч гривень штрафу.

- Була створена спеціальна комісія, яка вивчала це питання. Так, було домовлено з забудовником, що він окрім оплати штрафу має зобов'язання щодо облаштування благоустрою навколо. Ці роботи коштуватимуть 2 мільйони 340 тисяч гривень. Також було взято гарантійний лист із забудовика про те, що вони не будуть вимагати сплати додаткових коштів на це із вкладників. Роботи щодо облаштування благоустрою мають завершити до жовтня-листопада 2016 року, - зазначила Людмила Туровська.

10:22 Мер Рівного про конфлікт навколо оренди будинку побуту: "Суборендарі просто наклали в штани"

Вже 15 років поспіль рівненський будинок побуту перетворюється у руїни. Про це під час засідання сесії Рівненської міськради заявив представник суборендарів будівлі Олександр Якименко.

Нагадаємо, люди прийшли під будівлю, де відбувається сесія міськради з плакатами з проханням знайти господаря для будинку побуту.

- Вже 15 років ця будівля в жахливому стані, руйнується. Дах протікає і волога потрапляє у шахту ліфта, вже 2 місяці не працює насосна станція, стіни дають тріщину, підлога просідає. Існує і низка інших проблем. Якщо й надалі орендар братиме цю будівлю в оренду та нічого в неї не вкладатиме, а наживатиметься на нашій суборенді, то будівля просто зруйнується. Тим часом орендар Вадим Павлюк будує собі будинок, торговий центр і наживається на нас. Ми давали звернення щодо того, щоб Павлюку не продовжували договір оренди. За нього підписалися 50% суборендарів. Але на це ніхто не зважає. Нас залякують. Тому ми просимо депутатів зважати на нашу думку і віддати цю будівлю іншій людині в оренду, яка б вкладала в неї кошти, а не руйнувала її, - каже Олександр Якименко.

10:32 Депутат Рівнеради заявив, що на нього тиснуть

У свою чергу міський голова Рівного Володимир Хомко заявив, що він готовий розірвати оренду з орендарем, якщо більшість за це виступить: 

- Як скаже більшість - так і буде. Доля суборендарів у їх руках і як зберуть підписи, так ми і зробимо. А так ви просто "наклали в штани" і хочете все зробити нашими руками. Якщо комусь погрожують скажіть мені, я приведу міліцію, - зазначив Володимир Хомко.

Депутат Анатолій Чугуєвець заявив, що на нього тиснуть представники прокуратури через скандальну історію стосовно незаконної торгівлі на вулиці Соборній,197 у Рівному. Про це Анатолій Чугуєвець заявив під час засідання сесії міськради.

- На минулому засіданні сесії я звернувся до прокурора Рівного Тараса Ільящука щодо надання відповіді на мій запит щодо розважального закладу на вулиці Соборній, 197. Впродовж 10 днів мені має надійти відповідь. Нині ж почалися незрузумілі дії зі сторони прокуратури, допити, тиск. Прошу звернути увагу на це питання, адже депутати відмовили у цьому рішенні, - каже Анатолій Чугуєвець.

10:47 Депутати заступилися за "Рівнеазот"

Депутати Рівнеради прийняли звернення до керівництва країни щодо врегулювання ситуації навколо роботи підприємства "Рівнеазот". Це рішення підтримало 39 міських обранців. 

Міський голова Рівного Володимир Хомко наголосив на важливості стабільної роботи "Рівнеазоту" для міста. Мовляв, його повна зупинка викличе не лише економічні, а й екологічні проблеми.

Нагадаємо, це вже не перше звернення, яке приймає Рівненська міська рада на захист "Рівнеазоту". Втім, вже два місіці підприємство вимушено зупинене.

11:11 Рівняни зможуть встановлювати механічні лічильники обліку тепла на умовах співфінансування

З другої спроби депутати Рівнеради прийняли рішення щодо змін до програми облаштування багатоквартирних будинків сучасними засобами обліку і регулювання води та теплової енергії в місті. Міський голова Рівного Володимир Хомко висловив недовіру до голосування, яке відбулося на першому пленарному засіданні сесії і міські обранці розглянули його повноторно. Цього разу рішення підтримали 39 міських обранців.

Нагадаємо, внести зміни до програми облаштування багатоквартирних будинків сучасними засобами обліку і регулювання води та теплової енергії в місті запропонував депутат Рівнеради Олександр Чубай. На першому пленарному засіданні сесії це викликало активне обговорення і думки міських обранців розійшлися. Після тривалого обговорення рішення таки не пройшло. За нього проголосувало лише 23 депутати. 

11:18 Рівненський "Верес" буде з стадіоном і мільйоном

 

Рішення "Про припинення права постійного користування земельною ділянкою на вулиці Замковій, 34 та передачу її в оренду" прийняли депутати Рівнеради. За нього проголосували 37 міських обранців.

Рішенням передбачається припинення права постійного користування земельною площею 1500 м2 на вулиці Замковій , яка перебуває у постійному користуванні комунального закладу. А також передачу цієї землі в оренду на 25 років для будівництва та обслуговування обєктів фізичної культури і спорту з правом передачі в суборенду спортивній громадській організації "Рівненська обласна федерація футболу".

Також "Вересу" депутати 1 мільйон гривень з бюджету на підтримку футбольної команди.

12:22 У Рівному буде оголошено конкурс перевізників на маршрут №37

Договір із перевізником, який працює на маршруті №37 у Рівному буде розірвано в односторонньому порядку. Запит із відповідним проханням до до міського голови Рівного Володимира Хомка подав сьогодні депутат Рівнеради та президент ГО "Союз перевізників України" Валентин Демчук.  

Своє прохання у односторонньому порядку розірвати договори з усіма перевізниками автобусного маршруту №37, Валентин Демчук пояснив тим, що вони не виконують узятих на себе зобов'язань.

- Перевізники вказаного маршруту, всупереч інтересам громадськості, внесли свої корективи в графік перевезення міського населення, порушують встановлений розклад руху та не виконують останніх рейсів, - йдеться у запиті. 

Також Валентин Демчук просить очільника міста негайно оголосити конкурс на перевезення пасажирів за цим автобусним маршрутом загального користування.

12:34 Сесія Рівнеради завершила свою роботу

Майже дві години попрацювали депутати на другому пленарному засіданні сесії Рівненської міської ради. Сьогодні міські обранці розглянули всього 10 питань. Серед них зміни до бюджету міста на 2015 рік, земельні, щодо внесення змін до програми співфінаснування встановлення приладів обліку тепла та інші.

Окрім того, на сесії озвучили низку депутатських звернень та запитів.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.